ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Rozpoczęły się konsultacje zmian Warunków Dotyczących Bilansowania
16.07.2020r. 09:30

Do 17 sierpnia można zgłaszać uwagi do Projektu Zmian nr 1/2020 Warunków Dotyczących Bilansowania, przedstawionego przez Polskie Sieci Elektroenergetycznego. Dodatkowo 29 lipca odbędzie się spotkanie informacyjne w formie wideokonferencji.

Projekt zmian i opis sposobu zgłaszania uwag są dostępne na stronie PSE [https://www.pse.pl/-/projekt-zmian-nr-1-2020-warunkow-dotyczacych-bilansowania].

Spotkanie informacyjne odbędzie się 29 lipca w godzinach 11.00-14.00. Zainteresowani udziałem proszeni są o zgłoszenia za pośrednictwem formularza [https://polskiesiecielektroenergetyczne.clickmeeting.pl/spotkanie-informacyjne-ws-projektu-zmian-nr-1-2020-warunkow-dotyczacych-bilansowania/register].

Limit uczestników wynosi 500 osób. Równolegle spotkanie będzie transmitowane na kanale PSE w serwisie YouTube, bez limitu uczestników.
PSE

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE