ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Energa współpracuje z Instytutem Matki i Dziecka
22.07.2020r. 09:52

Grupa Energa cały czas aktywnie wspiera polską służbę zdrowia w walce z koronawirusem. Do Kliniki Położnictwa i Ginekologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie zakupiona została właśnie odzież ochronna dla personelu medycznego.

acjentki i mali pacjenci Kliniki Położnictwa i Ginekologii to osoby o znacznie obniżonej odporności. Są oni szczególnie narażeni na zachorowanie. Aby zapewnić im bezpieczeństwo, potrzebne są m.in. środki ochrony osobistej. Należy do nich przede wszystkim jednorazowa flizelinowa odzież ochronna. Każda jej ilość jest na wagę złota, ponieważ zapotrzebowanie wśród personelu jest ogromne. A przed pracownikami szpitala jeszcze wiele miesięcy pracy w obliczu pandemii.

- Robimy wszystko, co w naszej mocy, by zapewnić bezpieczeństwo na oddziałach IMiD i nie dopuścić do zakażenia wśród naszych pacjentów. Dzięki jednorazowej odzieży ochronnej dla personelu medycznego, ryzyko zakażenia wśród pacjentek i noworodków znacznie maleje - mówi dr hab. n. med. Tadeusz Issat, kierownik Kliniki Położnictwa i Ginekologii IMiD. - Tego typu środków niestety zawsze brakuje, zużywane są w tysiącach sztuk. Dlatego wsparcie, jakie otrzymaliśmy od Grupy Energa, jest dla nas bardzo cenne.

Grupa Energa od kilku miesięcy angażuje się w pomoc medykom w walce z pandemią. Za pośrednictwem Fundacji Energa przekazywane są darowizny na zakup niezbędnego sprzętu, takiego jak np. respiratory czy defibrylatory. Ośrodki medyczne w całej Polsce otrzymują też środki ochrony osobistej. To maski, rękawiczki czy właśnie odzież ochronna jednorazowego użytku. Tutaj wsparcia udziela także wydział ESG Energi SA.

Wnioski o wsparcie ze strony wydziały ESG można złożyć przez Internet: https://wniosekcsr.energa.pl/. Kontakt do Fundacji Energa znaleźć można na stronie internetowej: https://grupa.energa.pl/otoczenie/fundacja.
Energa

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE