ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Wiosenne Spotkanie Ciepłowników 2020 zakończone
23.07.2020r. 09:22

Bez wątpienia było to jedno z najbardziej wymagających wyzwań, z jakimi organizator wydarzenia (firma BMP), musiał się mierzyć w ostatnich latach. Precyzyjne wymagania bezpieczeństwa i wytyczne dla uczestników umożliwiły przeprowadzenie bezpiecznej konferencji dla ponad 300 uczestników.

Podczas 6 paneli technicznych wygłoszono prawie 30 referatów, a w dwóch dyskusjach panelowych udział wzięło prawie 15 ekspertów. Ponad 300 gości ze 130 firm mogło również odwiedzić 29 stoisk w strefie wystawienniczej, w tym jedno niekonwencjonalne, a mianowicie zorganizowane w naczepie samochodu ciężarowego.

Podczas wieczoru tradycyjnie wręczone zostały statuetki BMP. Klucz Sukcesu - za wybitne osiągnięcia i wkład w rozwój energetyki cieplnej w Polsce - otrzymał prof. Krzysztof Badyda z Politechniki Warszawskiej (laudację wygłosił laureat ten nagrody, prof. Janusz Lewandowski). Z kolei Przyjaciel Redakcji, wręczany za wsparcie merytoryczne dla redakcji "Energetyki Cieplnej i Zawodowej", trafił do prof. Wojciecha Bujalskiego, również z Politechniki Warszawskiej.

Dodatkowo zostały rozdane dwie statuetki z okazji jubileuszu działalności: jedną otrzymał PEC Gniezno (45-lecie), a drugą firma GRUNDFOS Pompy (75 lat).


(1200x800)

Zwieńczeniem gali ciepłowniczej pierwszego dnia był występ zespołu ENERGY BAND, dnia następnego organizatorzy zaprosili wszystkich na wieczór na świeżym powietrzu. Spotkanie zakończyła Akademia BMP, podczas której pułkownik Piotr Potejko (Deloitte), analizował sytuację krytyczną związaną z COVID pod kątem ciepłownictwa.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przyjazd do Zakopanego oraz za wiele ciepłych słów skierowanych do organizatorów. Zapraszamy na kolejne sympozja - miejmy nadzieję, że również "na żywo". Najbliższe już w dniach 7-9 września w Bełchatowie. Zapraszamy na www.kierunekenergetyka.pl www.kierunekenergetyka.pl
Poniżej relacja wideo w wydarzenia: https://www.youtube.com/watch?v=wMYChILHYco
BMP

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE