ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Po awarii Gazprom wznawia dostawy gazu do Grecji
30.07.2020r. 08:01

Przerwa w dostawach gazu do Grecji była spowodowana wybuchem na bułgarskim odcinku gazociągu - czytamy w BiznesAlert.pl.

W poniedziałek 27 lipca na odcinku rurociągu na granicy bułgarsko-greckiej doszło do wybuchu. Firma Bułgartransgaz poinformowała, że prawdopodobną przyczyną awarii było zużycie rur, ponieważ gazociąg został wybudowany 30 lat temu. Usunięcie szkód zajęło dwa dni.
Z powodu incydentu konieczne było wstrzymanie dostaw gazu do Grecji. Jednak greckie ministerstwo energii zapewniło, że sytuacja nie wpłynęła na bezpieczeństwo energetyczne kraju, ponieważ strona grecka nadal otrzymuje paliwo z Rosji przez Turcję, a także posiada rezerwy skroplonego gazu ziemnego.
BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE