ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Od sierpnia wzrost wydobycia ropy w krajach porozumienia OPEC+
31.07.2020r. 07:45

Od pierwszego sierpnia kraje porozumienia naftowego OPEC+ będą mogły wydobywać więcej ropy. Tymczasem świat obawia się ponownego wzmożenia pandemii koronawirusa, które może zagrozić wartości baryłki - czytamy w BiznesAlert.pl.

Porozumienie zakłada obecnie redukcję wydobycia ropy w krajach OPEC+ o w sumie 9,7 mln baryłek dziennie od maja do czerwca 2020 roku, a od sierpnia do końca 2020 roku o 7,6 mln baryłek i o 5,6 mln do kwietnia 2022 roku z opcją rewizji w grudniu 2021 roku. Sygnatariusze układu to najwięksi producenci ropy, jak Arabia Saudyjska czy Rosja.
Agencja Reuters przeprowadziła anonimową ankietę wśród ponad 500 ekonomistów na całym świecie. Wyrażają oni obawy, że wzrost zachorowań na koronawirusa może doprowadzić do ponownego zaostrzenia regulacji chroniących przed jego rozprzestrzenianiem, a przez to zagrozi odrodzeniu gospodarczemu. Te obawy potęgują złe dane gospodarcze z USA i Niemiec, które notują rekordowe spadki produkcji przemysłowej.
Reuters , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE