ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

USA. Spór o ropociąg Dakota Access Pipeline w cieniu pandemii
31.07.2020r. 07:49

Niepewność związana z przyszłością ropociągu Dakota Access Pipeline (DAPL) powoduję, że producenci ropy gatunku Bakken nie spieszą się z podejmowaniem decyzji o wznawianiu wydobycia ropy zatrzymanej po dramatycznych spadkach cen w marcu i kwietniu - czytamy w BiznesAlert.pl.

Szóstego lipca sąd federalny nakazał zatrzymanie i opróżnienie ropociągu w celu oceny jego wpływu na środowisko naturalne. Ropociąg działa od 2017 roku. Sąd apelacyjny, do którego odwołała się spółka Energy Transfer, właściciel ropociągu orzekł, że na razie ropociąg może kontynuować pracę, do momentu wydania wyroku. Zgodnie z danymi departamentu zasobów naturalnych produkcja ropy gatunku Bakken w czerwcu wyniosła 405 tys baryłek dziennie podczas gdy w maju było to 510 tys baryłek dziennie.
Bloomberg , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE