ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Energetyka Bełchatów 2020 - Energetyka (od)nowa!
05.08.2020r. 06:15

XXII Konferencja Energetyka Bełchatów - w dniach 7 - 9 września energetycy zjadą do Bełchatowa, by uczestniczyć w jednym z największych wydarzeń branżowych w Polsce.

Z powodu koronawirusa tegoroczna Energetyka Bełchatów nie będzie mogła gościć zwyczajowej liczby uczestników, ale mimo to jej założenia merytoryczne nie zmieniają się - będzie to miejsce dyskusji i wymiany doświadczeń ekspertów z branży. Impreza tradycyjnie odbędzie się w Bełchatowie - w programie znajdą się zarówno ciekawe referaty, jak i debaty z udziałem uznanych specjalistów.

Organizatorzy kładą silny nacisk na kwestie związane z bezpieczeństwem.

- We współpracy z hotelem Sport, kierując się obowiązującymi wytycznymi instytucji państwowych, wypracowaliśmy taki model organizacji, aby wydarzenie mogło odbyć się w jak najbardziej bezpiecznych warunkach - podkreśla Mateusz Grzeszczuk, dyrektor Działu Realizacji Projektów i Marketingu w firmie BMP, odpowiedzialnej za organizację konferencji.

W Sali sportowej przy hotelu Sport w Bełchatowie, z zachowaniem wskazanego dystansu i odpowiednim rygorze sanitarnym, uczestnicy będą mogli wysłuchać kilkudziesięciu referatów poświęconych: transformacji polskiej energetyki, ochronie środowiska czy odnawialnym źródłom energii.
- Nie zabraknie również ciekawych dyskusji panelowych - mówi Przemysław Płonka, redaktor naczelny BMP. - Debaty poświęcone będą "Zielonemu Ładowi", transformacji polskiej energetyki oraz innowacjom i przyszłości branży - porozmawiamy m.in. o modelu sprawiedliwej transformacji, dekarbonizacji, wodorze czy elektromobilności - dodaje.

Uzupełnieniem programu będzie uroczysta "Gala Energetyki" oraz kolacja grillowa w ogrodzie hotelu Wodnik.

Wszelkie informacje oraz program można znaleźć na www.kierunekenergetyka.pl.

Zapowiedź filmowa: https://www.youtube.com/watch?v=_2kC9h0B9wY&feature=emb_title
BMP

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE