ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Eksplozja w Bejrucie wywołała obawy o stabilność Bliskiego Wschodu, podnosząc czasowo ceny ropy
05.08.2020r. 08:05

Eksplozja w stolicy Libanu, Bejrucie wywołała obawy o stabilność Bliskiego Wschodu, podnosząc czasowo wartość ropy o prawie dwa procent. Tymczasem porozumienie naftowe OPEC+ nie jest przestrzegane przez wszystkich sygnatariuszy - czytamy w BiznesAlert.pl.

Mieszanka WTI podrożała w poniedziałek czwartego sierpnia o 1,7 procent i obecnie oscyluje wokół 41 dolarów za baryłkę, pomimo rozpoczęcia się nowego etapu porozumienia naftowego OPEC+, który zakłada obniżkę cięć wydobycia w krajach podpisanych pod układem. Bloomberg ustali, że Irak i Nigeria nie obniżyły wydobycia, które przekraczało limity w poprzednim etapie obowiązywania układu ani nie usunęły nadwyżki zgromadzonej w czasie jego obowiązywania zgodnie z ustaleniami OPEC+.
Wybuch w Bejrucie miał być spowodowany pożarem materiałów łatwopalnych skonfiskowanych w porcie miejskim - czytamy w BiznesAlert.pl.
Bloomberg , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: PS 05.08.2020r. 13:42
Według nieoficjalnych danych saletra była 4 lata temu przechwycona z transportu od dostawcy. Była to saletra bez... pełna treść komentarza
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE