ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Tauron sprzedaje gaz do 100 tysięcy gospodarstw domowych
05.08.2020r. 11:37

Po sześciu latach obecności na rynku sprzedaży gazu Tauron obsługuje 100 tysięcy gospodarstw domowych. W 2019 roku udział firmy w zmianach sprzedawcy gazu na rynku klientów indywidualnych oraz małych i średnich form sięgnął niemal 40 proc.

- Duże zainteresowanie ze strony klientów i ich pozytywne opinie o naszej ofercie, to najlepszy dowód na to, że Tauron jest marką budzącą zaufanie - podkreśla Wojciech Ignacok, prezes zarządu Tauron Polska Energia. - Przy budowaniu oferty gazowej wykorzystaliśmy nasze najlepsze doświadczenia związane ze sprzedażą energii, oferując klientom wygodne usługi serwisowe. Takie podejście to kolejny etap budowy koncernu multienergetycznego, którego kompleksowa oferta obejmuje media energetyczne powiązane z całym spektrum usług dodatkowych - dodaje prezes Taurona.

Łatwy proces zmiany sprzedawcy, cena o 5 proc. niższa niż u największego sprzedawcy gazu w Polsce czy usługi fachowców - to najważniejsze elementy oferty, które wpływają na popularność gazu od Taurona. Oferta gazowa firmy jest pozytywnie oceniana przez klientów. Według badania satysfakcji, 87 proc. z nich deklaruje, że poleciłoby gaz w Tauronie rodzinie i znajomym.

Gospodarstwa domowe, które korzystają z gazu od Taurona, oprócz korzyści związanych z gwarancją solidnych usług serwisowych otrzymują też bonusy w programie "zwrot za prąd", które pomniejszają rachunek za energię elektryczną o określoną kwotą. Wysokość kwoty "zwrotu za prąd" zależy od rodzaju oferty, na którą zdecyduje się klient. Najwięcej w programie "zwrot za prąd" - 300 zł - otrzyma to gospodarstwo domowe, które wybierze pakiet prąd + gaz. Kto skorzysta z oferty gaz z Serwisantem Gazowym 24H PLUS, dostanie 100 zł "zwrotu za prąd".
W obydwu przypadkach gospodarstwo domowe zyskuje nie tylko usługi serwisowe związane z prądem i gazem, ale również pomoc hydraulika, ślusarza, szklarza oraz technika urządzeń klimatyzacyjnych.

Klienci, którzy nie są zainteresowani tak szerokim wsparciem fachowców, mogą wybrać ofertę gaz z Serwisantem Gazowym 24H. W tym przypadku pomoc dotyczy naprawy urządzeń grzewczo-gazowych oraz wewnętrznej instalacji gazowej. Co ważne - podobnie jak w przypadku korzystania z szerokiego zakresu usług serwisowych - także w tej ofercie zawarta jest gwarancja przyjazdu specjalisty do naprawy instalacji gazowej w ciągu czterech godzin, również w niedziele i inne święta.


Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE