ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Ocena kosztów produkcji zielonego wodoru w USA i Europie
06.08.2020r. 06:00

Według nowego raportu Międzynarodowej Rady ds. Czystego Transportu (International Council on Clean Transportation), cena wodoru produkowanego z energii wytwarzanej z OZE może spaść prawie o połowę do 2050 r. w Europie i USA.


UWAGA - BRAK DOSTĘPU DO INFORMACJI
jesteś niezalogowany (a) lub / i nie wykupiłeś (aś) abonamentu

Pełna treść informacji będzie dostępna tylko dla użytkowników, którzy wykupili odpowiedni abonament.

Aby uzyskać dostęp należy:

Dołączone pliki: Do odczytu plików wymagany jest program Acrobat Reader.


Dodaj nowy Komentarze ( 25 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: max 18.08.2020r. 09:50
Kol. "Socyal" - ja doskonale wiem że się "da" mało tego jestem w stanie podać co najmniej kilka innych sposobów i udowodnić że się jeszcze bardziej "da".... tyle ,że obarczone jest to debilizmem ekonomicznym. Referencyjne ceny energii sa ze źródeł tradycyjnych . Owszem mogą być i wszystkie inne 'nie tradycyjne" byle tylko cena końcowa była co najmniej równa , a w żadnym wypadku nie wyższa- ot i wszystko na ten temat. Dlaczego sprowadzam wszystko do ceny ? - ano dlatego że właśnie ona decyduje o rentowności gospodarki wobec reszty świata która ma "pseudoekologię klimatyczną" w "głębokim poważaniu i tam gdzie słońce nie dociera". Nasi unijni urzednicy wyekstrahowani z logiki z uporem maniaka wdrażają ideologię klimatyczną która zniszczy podstawy ekonomiczne gospodarki UE. Wszedzie gdzie się da staram się udawadniać ,że "antropo-klimatyczna ideologia ociepleniowa" jest zwyczajnym kłamstwem, a posługuję się ogólnie dostępnymi danymi . Niestety bardzo rzadko tzw'eksperci" podejmują dyskusję - śmiem twierdzić że doskonale wiedzą iż nie mają szans obalić fundamentalnych liczb i udają "że nie ma sprawy". Co innego tzw "użyteczni idioci" ( za klasykiem- nie mam zamiaru nikogo obrażać) - ci zawzięcie dyskutują ale zawsze posługują się ogólnikami (i najczęściej "Ad -personam")- żadnych szczegółów i liczb. Nasuwa mi się tutaj analogia do metodologii propagowania narodowego socjalizmu w Niemczech w latach 30-tych ub.w. W każdym razie wykorzystuje się tutaj metody które odkrył dr. Goebels. Stąd to tzw. 75% "poparcie". Sam czasami popełnię jakąś PV bo z przyczyn ciągłego nieuzasadnionego podnoszenia cen energii staje się to alrernatywą "opłacalną" którą nie stała by się gdyby nie manipulowano obciążeniami nakładanymi administracyjnie. Jak juz pisałem i udawadniałem klimat ociepla się bo taka jest jego natura i nie wynika to z działalnosci człowieka albowiem uwalniana do środowiska energia wraz z oddziaływaniem energetycznym gazów jest co najmniej trzy do czterech rzędów wielkości niższa niż wymuszenia naturalne. Antropoociepleniowcy zafiksowali się tylko na Holocenie i ni jak nie chcą się odnieść do przeszłości klimatycznej Ziemi w czasach gdy człowieka jeszcze nie było. Twierdzę ,że nie jesteśmy w zaden sposób przeciwdziałać ociepleniu ale wcale nie będzie źle a wręcz przeciwnie bo podniesienie się poziomu oceanu i jego ocieplenie spowoduje zanik pustyń i da nowe tereny dla upraw i zasiedlenia a klimat wyrówna się w kierunku umiarkowanie ciepłego.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE