ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

#DoZobaczenia - rusza akcja Grupy Enea na rzecz promocji polskiej turystyki regionalnej
18.08.2020r. 16:51

Enea rozpoczyna akcję #DoZobaczenia, której celem jest wspieranie lokalnych społeczności i promowanie polskiej turystyki regionalnej. Poprzez stronę internetową www.do-zobaczenia.pl każdy będzie mógł pokazać swój ulubiony zakątek kraju, zachęcając innych do jego odwiedzania. Propozycje można zamieszczać od 18 sierpnia, internauci wskażą najpiękniejsze z nich. Na autorów najpopularniejszych wpisów czekają nagrody.

- Pandemia COVID-19 dotknęła wiele gałęzi gospodarki, w tym turystykę. Niebezpieczeństwo podróżowania, a co za tym idzie ograniczenia lotów międzynarodowych, zatrzymały Polaków na wakacje w kraju. Postanowiliśmy wykorzystać ten fakt i zainspirować rodaków do odkrywania uroków Polski. Promując turystykę regionalną, wspieramy społeczności lokalne, a to wpisuje się w wizję społecznej odpowiedzialności Grupy Enea. Stąd akcja #DoZobaczenia i towarzyszący jej konkurs - wyjaśnia Anna Lutek, dyrektor Departamentu PR i Komunikacji w Enei.

Każdy może pokazać swój ulubiony zakątek kraju. Wystarczy zamieścić zdjęcie takiego miejsca, wraz z krótkim opisem zapraszającym do odkrywania wybranego regionu. Propozycje będą oceniać internauci, którzy w głosowaniu wskażą dziewięć ulubionych miejsc. Autorzy najpopularniejszych wpisów otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Konkurs odbywa się za pośrednictwem strony www.do-zobaczenia.pl. Swoje propozycje można udostępniać do 28 sierpnia, do godz. 23:59. Każdy może zgłosić ulubione miejsce i stanąć do walki o jedną z dziewięciu nagród. Głosowanie internautów trwać będzie od 18 do 30 sierpnia. Autorzy dziewięciu zgłoszeń z największą liczbą głosów otrzymają hulajnogi elektryczne. Na portalu można przeczytać również o tym jak podróżować ekologicznie.

Zachęcam do pokazywania swoich małych ojczyzn, głosowania na najciekawsze propozycje, odkrywania Polski, a przede wszystkim wspierania społeczności, dla których regionalna turystyka, rekreacja czy gastronomia są źródłem utrzymania - podkreśla Agata Goor, p.o. kierownik Biura Społecznej Odpowiedzialności Biznesu w Enei.

Grupa Enea, jako partner odpowiedzialny społecznie, prowadzi swoją działalność z uwzględnieniem potrzeb lokalnych społeczności, dbając o dobre relacje i wspierając obszary niepowiązane bezpośrednio z działalnością Grupy. To najważniejsze elementy polityki społecznej odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju Grupy Enea. Firma od lat towarzyszy swoim pracownikom i społecznościom w projektach wspierających m.in.: edukację, sport, profilaktykę zdrowotną, ochronę środowiska, osoby potrzebujące czy seniorów. Kampania #DoZobaczenia jest jedną z inicjatyw na rzecz lokalnych społeczności, które zmagają się z konsekwencjami pandemii.

Akcja do tej pory otrzymała honorowe patronaty Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Wojewody Wielkopolskiego oraz Wojewody Świętokrzyskiego.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie internetowej: www.do-zobaczenia.pl
Enea

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE