ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Tauron nagrodzony za działania na rzecz rodziny
19.08.2020r. 10:43

Tauron Polska Energia za "imponujące rozbudowanie kampanii 2h4family/2h4human i wykorzystanie całego jej potencjału" zdobył pierwsze miejsce w Konkursie Dwie Godziny dla Rodziny, który organizuje Instytut Humanites.

Kampania Dwie Godziny dla Rodziny (2h4family) organizowana jest od 2012 roku. W tym roku to właśnie Tauron dzięki wdrożeniu szeregu propracowniczych projektów zdobył w konkursie pierwsze miejsce.

Celem 2h4family jest zachęcanie firm do działań na rzecz harmonijnego łączenia ról pracowników w życiu zawodowym i prywatnym. Konkurs na najciekawsze przeprowadzenie kampanii ma inspirować i promować dobre praktyki. W tym roku konkurs dotarł do Stanów Zjednoczonych, liczba uczestników osiągnęła 1000 organizacji, firmy pochodzą z 18 państw i zatrudniają aż 1,1 mln pracowników.

Mimo ogromnej konkurencji to właśnie Tauron wyróżnił się swoimi działaniami na rzecz pracowników. W czasie lockdownu firma wdrożyła, m.in. akcję #ZostańwZdrowiu, która zachęcała pracowników do podejmowania aktywności fizycznej w domowych warunkach. Pracownicy mieli więc możliwość korzystania z wirtualnych treningów ogólnorozwojowych, warsztatów z zakresu zdrowego odżywiania, a nawet jogi.

Nieodłącznym elementem dbania o zdrowie blisko 26 tysięcy pracowników Taurona w dobie COVID-19 jest również cykl publikowanych w intranecie Grupy artykułów dotyczących zachowania odpowiednich środków bezpieczeństwa i poprawy odporności. Firma zachęca do tego, by czas spędzony w domu potraktować jako dobrą okazję do powrotu do dawnych pasji lub znalezienia nowych, zadbania o relacje z bliskimi i przyjaciółmi, nadrobienia rzeczy, na które wcześniej nie było czasu.

- Pracownik dla Taurona to fundament, bo z ludzi, z pracowników płynie energia zasilająca cały, ponad dwudziestotysięczny organizm odpowiedzialny za produkcję i dostarczanie energii w południowej Polsce - mówi Łukasz Zimnoch, rzecznik prasowy Tauron Polska Energia. - Ostatnie miesiące pokazały, że ludzka kreatywność pomaga radzić sobie z zupełnie nowymi pandemicznymi i postpandemicznymi wyzwaniami. Mam nadzieję, że te trudne doświadczenia wzmocniły nasz zespół - dodaje.

W czasie lockdownu Tauron wprowadził też nowe rozwiązania organizacyjne, m.in.: elastyczne godziny pracy i urlopów, możliwość pracy zdalnej oraz dodatkowe formy wsparcia w celu złagodzenia odczuwanych przez pracowników skutków kryzysu.

Nie zapomniano również o usprawnieniu systemu pracy zdalnej. Podstawowym narzędziem służącym do integrowania pracowników w dobie koronawirusa jest intranet Grupy Tauron. W ramach platformy prowadzimy bieżącą komunikację, konkursy, wykłady, webinaria. Na tyle, na ile to możliwe, firma przeniosła do sieci wydarzenia, które dotychczas odbywały się stacjonarnie. Dzięki temu umożliwiono pracownikom aktywny i czynny udział w życiu firmy, a także zapewniono możliwości rozwoju i niezbędne wsparcie.

Spotkania służbowe odbywały się w większości za pomocą Skype'a lub Teamsów. Pracownicy zakładali tam witryny swoich zespołów i grupy zadaniowe, dzięki czemu mogli bez przeszkód wymieniać się dokumentami i prowadzić rozmowy.
Tauron

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE