ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Patriotyzm na sportowo. Rusza trzecia edycja Tauron Junior Cup
02.09.2020r. 09:36

Trzecia edycja Tauron Junior Cup rozegra się na boisku wirtualnym. Tym razem młodzi piłkarze z południowej Polski zagrają w popularną grę online. Zmiana formuły to konsekwencja pandemii koronawirusa i troski o zdrowie młodych piłkarzy i ich bliskich.

Tauron Junior Cup to turniej dla młodych piłkarzy, który na stałe już wpisał się w jesienny kalendarz sportowych imprez w południowej Polsce. Co roku w ramach obchodów Święta Niepodległości w turnieju rywalizują zespoły młodzików z województw: dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego i małopolskiego.

Do wojewódzkich eliminacji staje ponad tysiąc młodych sportowców, tak z wielkich metropolii jak i niewielkich miejscowości z całego obszaru działalności Taurona. Najlepsze drużyny wyłonione w turniejach eliminacyjnych spotykają się w wielkim finalne rozgrywanym w krakowskiej Tauron Arenie.

- Tauron Junior Cup to wydarzenie, dzięki któremu promujemy patriotyzm wśród najmłodszych. Finał imprezy zaplanowany jest na połowę listopada, w taki sposób świętujemy Dzień Niepodległości - mówi Łukasz Zimnoch, rzecznik prasowy Tauron Polska Energia. - Tauron Junior Cup od lat cieszy się cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W ubiegłym roku podczas krakowskiego finału, emocje były ogromne, a doping z trybun ogłuszający - wyjaśnia Łukasz Zimnoch.

Bezpiecznie w sieci

Tym razem, z uwagi na pandemię, turniej zmienił formułę, a zawodnicy spotkają się na wirtualnym boisku. Tauron Junior Cup zostanie zorganizowany w formie zawodów e-gamingowych. Eliminacje, w których udział weźmie ponad 4 tysiące młodych graczy, odbędą się on-line, na platformie jednej z najpopularniejszych gier - FIFA. Wielki Finał, do którego wejdzie 64 zawodników, zaplanowany jest na 14 listopada i odbędzie się tradycyjnie w Tauron Arenie Kraków.

- Pandemia koronawirusa nie ustępuje, kierując się więc troską o najważniejszych aktorów naszego turnieju, postanowiliśmy zorganizować turniej na boisku wirtualnym. Liczymy, że w ten bezpieczny sposób podtrzymamy tradycję naszych jesiennych sportowych spotkań, a nastolatkom mecze nawet w formule on-line dostarczą wielu pozytywnych emocji - tłumaczy rzecznik Taurona.

Każdy z uczestników, reprezentując swój klub sportowy w Wielkim Finale ma szansę nie tylko wygrać nagrody indywidualne, ale też finansowe dla swojego klubu. Radość ze zdobywanych bramek na ekranie będzie więc podwójna.

Do zawodów można zgłaszać się przez stronę internetową http://tauronjuniorcup.pl/.

Zapisy trwają do 21 września 2020 r.

Patronat nad imprezą objęli: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Ministerstwo Aktywów Państwowych oraz Ministerstwo Sportu.

Tauron wspiera rozwój sportu

W ostatnich latach firma angażowała się w inicjatywy wspierające rozwój polskiego sportu tak w wymiarze zawodowym, jak i amatorskim, juniorskim i paraolimpijskim.

Od marca energetyczny lider wspiera Polską Ligę Siatkówki. W ramach współpracy nowe nazwy zyskały m.in. liga kobieca - Tauron Liga oraz męska - Tauron 1. Liga. Na początku roku koncern został również sponsorem tytularnym Duszniki Areny. Ośrodek ten jest ważnym punktem na mapie narciarstwa biegowego i biathlonu. To drugi obiekt, po Tauron Arenie Kraków, któremu patronuje firma. Tauron jest również sponsorem strategicznym Olimpiad Specjalnych.

Od 2015 roku jest też sportowym partnerem Stowarzyszenia SIEMACHA. Dzięki zaangażowaniu Taurona co roku organizowane są m.in. Juliada - krakowska olimpiada dzieci i młodzieży oraz Festiwal Talentów w Odporyszowie.
Tauron

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE