ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

PGE Energia Ciepła gra razem z Filharmonią Gorzowską
02.09.2020r. 13:35

PGE Energia Ciepła została mecenasem Centrum Edukacji Artystycznej - Filharmonia Gorzowska. Umowa obejmie nie tylko koncerty, ale również programy edukacyjne skierowane dla dzieci.

Centrum Edukacji Artystycznej - Filharmonia Gorzowska to najmłodsza instytucja kultury w Gorzowie Wielkopolskim i jedna z najmłodszych Filharmonii w Polsce. W tym roku obchodzi dopiero 9 rocznicę powstania. Jednak dzięki wysokiej klasy artystom, różnorodnej ofercie artystycznej, a także wielu projektom edukacyjnym skierowanym dla dzieci i młodzieży, bardzo szybko stała się popularna wśród mieszkańców całego regionu.

Umowa pomiędzy PGE Energia Ciepła, a Filharmonią Gorzowską obejmuje wsparcie wszystkich koncertów, które odbędą się do końca 2020 roku, pikniki Chopinowskie oraz muzyczne raczkowanie - program edukacyjny skierowany dla przyszłych mam oraz dzieci do lat 4.

- Z wielką przyjemnością, u progu jubileuszowego 10. sezonu artystycznego, rozpoczynamy współpracę z PGE Energia Ciepła, która jako Mecenas Filharmonii Gorzowskiej zdeklarowała swoje wsparcie dla prowadzonej przez nas działalności artystycznej. Cieszymy się bardzo, że wśród głównych obszarów współpracy obok działalności koncertowej znalazły się również nasze działania edukacyjne dla dzieci. Chcę przy okazji podkreślić, że każde wsparcie ze strony PGE Polskiej Grupy Energetycznej będzie nie tylko działaniem na rzecz samej instytucji i realizowanych przez nią planów, ale również na rzecz całej muzycznej społeczności, którą tworzą melomani zarówno z Gorzowa, jaki i całego regionu lubuskiego. Jestem pewna, że wspólnie z PGE Energia Ciepła uda nam się wykreować w najbliższym sezonie przestrzeń pełną pięknej muzyki, do której już dzisiaj serdecznie wszystkich zapraszam - mówi Joanna Pisarewicz, p.o. Dyrektora Filharmonii Gorzowskiej

Gorzowski Oddział PGE Energia Ciepła stale angażuje się w projekty kulturalne skierowane dla lokalnej społeczności. W przeszłości wspierał m. in. Gorzowskie Spotkania Teatralne, Międzynarodowe Spotkania Zespołów Cygańskich Romane Dyvesa oraz Muzykę w Raju - Festiwal Muzyki Dawnej. Po raz pierwszy jednak obejmuje mecenat nad cała instytucją kultury.

- Chcemy być obecni w życiu kulturalnym miasta. Wspieranie tak istotnej dla lokalnej społeczności instytucji to dla nas ogromny zaszczyt, ale również i wyzwanie. Dzięki ciężkiej pracy całego zespołu Filharmonii Gorzowskiej, muzyka klasyczna staje się coraz popularniejsza wśród mieszkańców całego regionu. W dużej mierze jest to możliwe dzięki programom skierowanym do dzieci i młodzieży, a także Piknikom Chopinowskim. Mamy nadzieję, że nasze wsparcie pomoże powiększyć grono gorzowskich melomanów - powiedział Andrzej Jedut, dyrektor PGE Energia Ciepła Oddział Elektrociepłownia w Gorzowie Wielkopolskim.

PGE Energia Ciepła obejmuje również mecenat nad Filharmoniami w Gdańsku, Toruniu, Krakowie, Zielonej Górze oraz Wrocławiu, gdzie posiada swoje aktywa wytwórcze. Planuje także współpracę z filharmoniami w kolejnych miastach, w których posiada swoje elektrociepłownie. Są wśród nich Rzeszów, Kielce i Lublin. PGE Polska Grupa Energetyczna wspiera Filharmonię Narodową w Warszawie, a od 2012 roku nosi honorowy tytuł Mecenasa Roku. Natomiast PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna objęła niedawno mecenatem Filharmonię Szczecińską.
PGE Energia Ciepła

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE