ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Poland Business Run 2020 wspierała Enea
08.09.2020r. 14:19

Za nami 9. edycja charytatywnej sztafety Poland Business Run. Choć bieg odbył się w zmienionej formule, na mecie wirtualnej rywalizacji zameldowało się ponad 18 tysięcy biegaczy. Dzięki ich zaangażowaniu pomoc otrzyma co najmniej 55 osób z niepełnosprawnościami narządów ruchu. Sponsorem strategicznym tegorocznej edycji zawodów była Enea.

W tym roku wyjątkowo zamiast zorganizowanych tras w największych polskich miastach, każdy zawodnik sam wyznaczył swoje 4 km, a zamiast pomiaru czasu na mecie, wyniki zawodników zarejestrowały aplikacje w smartfonach. Nowa formuła pozwoliła na udział w sztafecie w dowolnie wybranym miejscu w Polsce, ale też na świecie. Udział tak licznej grupy biegaczy oznacza wsparcie dla około 60 osób z niepełnosprawnością ruchową z całej Polski. Dofinansowanych zostanie 11 protez kończyn, 4 wózki aktywne oraz 45 turnusów rehabilitacyjnych.

- Jesteśmy ogromnie wdzięczni za zaufanie, jakim obdarzyły nas firmy, korporacje i instytucje, decydując się na udział w biegu także w tej wyjątkowej formule. Dziękujemy wszystkim razem i każdemu z osobna za to, że po raz kolejny możemy wspólnie wesprzeć osoby z niepełnosprawnością ruchową. Jesteście wielcy! - mówi Agnieszka Pleti, prezes Fundacji Poland Business Run.

Enea ostatnie dwa lata była sponsorem głównym Poznań Business Run, w tym roku została sponsorem strategicznym Poland Business Run 2020.

- Enea, jako firma odpowiedzialna społecznie, aktywnie włącza się w działania mające na celu promowanie aktywności fizycznej i pomoc innym. Kolejny rok z rzędu nasi pracownicy wystartowali w Poland Business Run, charytatywnym biegu, którego Enea jest głównym sponsorem. Oprócz środków zebranych przez organizatora na rzecz osób niepełnosprawnych, każdy kilometr wybiegany przez naszych pracowników zaliczamy na poczet naszego projektu wolontariackiego Biegamy-Zbieramy-Pomagamy, którego finałem będzie wsparcie wybranego przez pracowników celu charytatywnego - powiedziała Anna Lutek, dyrektor Departamentu Public Relations i Komunikacji w Enei. - Poland Business Run dla wielu osób staje się początkiem zdrowego trybu życia, przygody ze sportem i zorganizowanymi zawodami. Dlatego tak bardzo cieszy rosnące zaangażowanie naszych pracowników - dodała Anna Lutek.

Od pierwszej edycji zawodów z cyklu Business Run pracownicy Grupy Enea organizują się w sztafety i startują w tym charytatywnym biegu. Co roku Enea jest jedną z największych firmowych reprezentacji, podczas tegorocznego biegu firma wystawiła prawie 30 drużyn. Oprócz pracowników Grupy Enea w zawodach wzięli udział przedstawiciele klubów sportowych wspieranych przez Eneę: Enea Astoria Bydgoszcz, Enea AZS Poznań, Enea PTPS Piła oraz Enea AZS AJP Gorzów Wlkp.

- Jako sportowcy promujemy zdrowy tryb życia, a bieganie jest najłatwiejszym sposobem, by utrzymać dobrą kondycję fizyczną. W tym biegu nie było najważniejsze zwycięstwo, a sam udział. Biegamy i pomagamy! - powiedziała Wiktoria Kuczyńska, koszykarka z klubu Enea AZS AJP Gorzów Wlkp.

Chociaż wszystkim przyświecał przede wszystkim charytatywny cel inicjatywy, nie zabrakło zaciętej sportowej rywalizacji. Pełna lista wyników znajduje się tutaj.
Enea

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE