ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

PGE Energia Odnawialna wspiera instytucje pozarządowe na Podkarpaciu
11.09.2020r. 13:13

PGE Energia Odnawialna, spółka z Grupy Kapitałowej PGE, przekazała Polskiemu Towarzystwu Walki z Kalectwem Oddział w Przemyślu oraz Fundacji im. dr Mirona Lisikiewicza na Rzecz Pomocy dla Szpitala w Lesku po 10 tysięcy zł jako wsparcie dla ich charytatywnej działalności.

Środki, które zostały przekazane podczas otwarcia nowej farmy fotowoltaicznej PGE w Lesku mają być wykorzystane na konkretne cele. Polskiemu Towarzystwu Walki z Kalectwem Oddział w Przemyślu pomoże w realizacji całorocznego programu "Dajmy szansę na lepsze życie osobom z autyzmem i innymi wadami rozwojowymi". Fundacja im. Dr Mirona Lisikiewicza przeznaczy z kolei całą otrzymaną darowiznę na zakup sprzętu medycznego dla szpitala w Lesku.

Spółka PGE Energia Odnawialna, jako lider w zakresie wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych w Polsce, dba o to, by prowadzić swoją działalności według najwyższych standardów. Staramy się by rozwój naszej firmy opierał się na zasadach społecznej odpowiedzialności biznesu. Dlatego angażujemy się w inicjatywy podnoszące jakość życia mieszkańców terenów, na których znajdują się nasze aktywa - mówi Marcin Karlikowski, prezes PGE Energia Odnawialna.

Polskie Towarzystwu Walki z Kalectwem to jedna z najstarszych organizacji pozarządowych w Polsce, zajmująca się kompleksowo rehabilitacją osób niepełnosprawnych. Fundacja im. Mirona Lisikiewicza od 10 lat pozyskuje środki na wsparcie działalności szpitala w Lesku.

Spółka PGE Energia Odnawialna jest obecnie największym producentem zielonej energii Polsce. Posiada 17 farm wiatrowych, 29 elektrowni wodnych, 4 elektrownie szczytowo-pompowe oraz 2 farmy fotowoltaiczne. Łączna moc zainstalowana wszystkich obiektów wynosi 2,323 GW.
PGE EO

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE