ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Minister energetyki Ukrainy: amerykańska firma odmówiła współpracy w zakresie dostaw LNG
15.09.2020r. 17:54

Ukraińska minister energetyki Olga Busławiec podała, że amerykańska firma Louisiana Natural Gas Exports odmówiła współpracy z Ukrainą w zakresie dostaw co najmniej 5,5 mld m sześc. LNG rocznie - informuje "BiznesAlert.pl".

Louisiana Natural Gas Exports i rząd ukraiński podpisały w maju memorandum w sprawie perspektywy importu LNG w celu dywersyfikacji dostaw gazu i uniezależnienia się w tym zakresie od Rosji.
"Nasze stanowisko jest i zawsze było takie, że jeśli istnieje poważne zapotrzebowanie na długoterminowy kontrakt na import LNG z USA na Ukrainę, jesteśmy zainteresowani" - powiedział Ben Blanchet, dyrektor generalny Louisiana Natural Gas Exports. Dodał, że w przeciwnym razie firma nie komentuje żadnych konkretnych transakcji - czytamy w "BiznesAlert.pl".
Hart Energy , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE