ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

OPEC+ wezwała kraje zalegające z cięciami do przedstawienia planu kompensacji do końca miesiąca
18.09.2020r. 06:37

Spotkanie połączonej komisji monitorującej OPEC+ zakończyło się przedłużeniem czasu na nadrobienie zaległości cięć przez maruderów porozumienia naftowego - czytamy w BiznesAlert.pl.

Cięcia do końca roku powinny wynosić 7,7 mln baryłek dziennie. Nie wszystkie kraje się z nich wywiązują. Miały czas od sierpnia do września 2020 roku na obniżkę wydobycia o 2,3 mln baryłek, ale zdołały osiągnąć poziom 100 tysięcy baryłek.
Porozumienie zostało zrealizowane w sierpniu w ponad 100 procentach i chociaż jest to lepszy wynik niż w lipcu (95 procent), to pokazuje, że maruderzy nie nadrobili zaległości. - Fałszywe obietnice nie tylko dyskredytują tych, którzy je składają, ale także osłabiają nasz wspólny cel - mówił książę Abdel Aziz bin Salman, minister energetyki Arabii Saudyjskiej. Mimo tak ostrej wypowiedzi OPEC+ zdecydowało się dać krajom z zaległościami czas do końca roku na ich usunięcie - czytamy w BiznesAlert.pl.
Kommiersant , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE