ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

PGE Dystrybucja obroniła zwycięski tytuł sprzed roku w 24. edycji plebiscytu "Złota Setka"
26.09.2020r. 13:27

Ranking "Złota Setka" Dziennika Wschodniego to najstarsze, najbardziej prestiżowe i profesjonalne w Województwie Lubelskim podsumowanie minionego roku w gospodarce. Podstawowym kryterium, według którego sporządzane jest coroczne zestawienie najlepszych firm w regionie, są przychody z działalności gospodarczej z ubiegłego roku.

W 24. edycji plebiscytu zwycięzcą rankingu stu największych firm Lubelszczyzny za rok 2019 została PGE Dystrybucja.

Spółka okazała się najlepsza w kategoriach: "Największa Firma", "Największy Inwestor", "Największy Pracodawca" oraz "Firma z Największym Zyskiem Netto i Brutto" i wyprzedziła na podium firmę Stokrotka Sp. z o.o. oraz Grupę Azoty Zakłady Azotowe Puławy.

Odbierając statuetkę wiceprezes Zarządu Jan Frania dziękował w imieniu zarządu i ponad 10-tysięcznej załogi. - To dzięki tym ludziom dostarczamy "dobrą energię" do ponad 5,5 mln odbiorców na terenie 1160 gmin - dodał.

W ramach "Złotej Setki" rokrocznie wyłaniane są przedsiębiorstwa, mające największe znaczenie dla Województwa Lubelskiego. PGE Dystrybucja konsekwentnie utrzymuje dobre wyniki finansowe, realizując zadania operatora systemu dystrybucyjnego zapewniające odbiorcom bezpieczeństwo dostaw energii elektrycznej.
PGE Dystrybucja

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE