ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Elektrociepłownia PGE Energia Ciepła w Rzeszowie udzieliła wsparcia młodzieżowemu klubowi sportowemu Korona Rzeszów
29.09.2020r. 11:18

Rzeszowska elektrociepłownia oraz Klub Sportowy Korona Rzeszów 22 września zawarły umowę sponsoringową. Dzięki wsparciu rzeszowskiej elektrociepłowni dzieci i młodzież z klubu sportowego będą mogły kontynuować treningi i wyjeżdżać na zawody oraz turnieje sportowe. Finansowe wsparcie da możliwość dalszego rozwoju i pomoże w osiągnięciu sportowych sukcesów.

Klub sportowy Korona Rzeszów jest organizatorem zajęć sportowych, treningów oraz zawodów sportowych dla dzieci i młodzieży z osiedla Załęże. Zajęcia sportowe wśród dzieci i młodzieży prowadzone są przez kadrę trenerów i instruktorów. Działalność klubu zrzesza i aktywizuje dzieci oraz młodzież uprawiające piłkę nożną, zachęcając je do rozwijania sportowej pasji.

Rzeszowska elektrociepłownia PGE Energia Ciepła kolejny już raz udzieliła wsparcia finansowego dla zaprzyjaźnionego klubu. Dzięki temu, zorganizowano turniej piłki nożnej dla dzieci i młodzieży. W trakcie "Wrześniowego turnieju", który odbył się w dniach 23 -24 września, dodatkowo wręczono nagrodę dla dzieci w wieku 10 do 12 lat - Puchar Dyrektora Oddziału.

- PGE Energia Ciepła angażuje się w działania sportowe wspierające lokalne społeczności, tym bardziej jeśli są to działania skierowane do dzieci i młodzieży. Nasza elektrociepłownia od lat wspiera i dopinguje młodych sportowców, którzy są wzorem i inspiracją dla innych, szczególnie młodych pasjonatów sportu. Bardzo się cieszymy, że możemy uczestniczyć w rozwoju sportowym najmłodszych rzeszowian. Jestem przekonany, że Klub KORONA RZESZÓW doskonale wykorzysta wsparcie udzielone przez nasz oddział. -- powiedział Tadeusz Kępski, dyrektor techniczny PGE Energia Ciepła Oddział Elektrociepłownia w Rzeszowie.

Elektrociepłownia wspiera finansowo dzieci i młodzież z klubu Korona już od wielu lat. Dzięki współpracy zawodnicy klubu mogą systematycznie brać udział w treningach, meczach i turniejach. Zajęcia szkoleniowe dla dzieci i młodzieży odbywają się na stadionie piłkarskim oraz w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 na osiedlu Załęże, które sąsiaduje z siedzibą rzeszowskiej elektrociepłowni.

- Z wielką przyjemnością kontynuujemy współpracę z PGE Energia Ciepła Oddział Elektrociepłownia w Rzeszowie, która zadeklarowała wsparcie dla prowadzonej przez nas działalności sportowej wśród dzieci i młodzieży z klubu sportowego KORONA RZESZÓW. Z ogromną satysfakcją śledzę zaangażowanie sportowe naszych zawodników. Mają pasję, hart ducha, ogromny zapał i wytrwałość, aby realizować sportowe marzenia. Wsparcie udzielone przez PGE Energia Ciepła przyczyni się do ich realizacji - powiedział Tadeusz Świgoń, Prezes Klubu Sportowego Korona Rzeszów.
PGE Energia Ciepła

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE