ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Aktywni Charytatywni znowu w akcji
01.10.2020r. 10:43

Energa z Grupy Orlen niesie pomoc potrzebującym. Rusza 7. edycja akcji Aktywni Charytatywni. Cel? Pokonanie 150 tys. km - na rowerze lub na nogach, chodząc lub biegając. W zamian za aktywność fizyczną uczestników Fundacja Energa przekaże 200 tys. zł na rzecz domów dziecka, a także domów opieki dla seniorów.

Uczestnikami Aktywnych Charytatywnych mogą być nie tylko pracownicy Energi, ale członkowie ich rodzin lub przyjaciele czy znajomi. Ważne, aby zarejestrowali się w aplikacji Endomondo i zaangażowali w pokonywanie kolejnych kilometrów w szczytnym celu.

Akcja rozpoczyna się 3 października i potrwa do 30 listopada. Podobnie, jak w ubiegłym roku, uczestnicy "Aktywnych" będą także rywalizować między sobą, w podziale na regiony i na grupy utworzone ze względu na formę aktywności: jazdę na rowerze, chodzenie i spacerowanie oraz bieganie. Przystąpienie do zdefiniowanych grup jest nieobowiązkowe.

Aby wziąć udział w akcji konieczne jest nie tylko zainstalowanie aplikacji, ale także wypełnienie formularza zgłoszeniowego uczestnika i przesłanie go na adres mailowy: rowery@energa.pl.

Inauguracją wspólnego zbierania kilometrów jest wycieczka rowerowa szlakiem elektrowni wodnych na rzece Raduni. Jej organizatorem jest Grupa Rekreacyjna 3miasto, a wspólny przejazd odbędzie się pod patronatem Energi. Wycieczka odbędzie się w sobotę, 3 października (start o godz. 9 w Parku Oruńskim w Gdańsku). Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego konieczne są zapisy. Aby wziąć udział w wydarzeniu, niezbędne jest zainstalowanie aplikacji Endomondo, a także jak najszybsze zgłoszenie na adres mailowy: gr3miasto@gmail.com.
Energa

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE