ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Energa na 8. Targach CSR Forum Odpowiedzialnego Biznesu
05.10.2020r. 11:41

Ruszają 8. Targi CSR, organizowane przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. W tym roku wydarzenie odbywa się w formule online. Swoje wirtualne stoisko podczas targów przygotowała także Energa z Grupy Orlen.

Targi CSR to największe w Polsce wydarzenie poświęcone takim zagadnieniom jak społeczna odpowiedzialność biznesu czy zrównoważony rozwój. Organizowane są od 2005 roku co dwa lata. To tutaj przedstawiciele najróżniejszych instytucji oraz organizacji mogą wymienić się wiedzą czy doświadczeniami. To właśnie podczas targów rodzą się nowe pomysły oraz inicjatywy. W tym roku tematem przewodnim jest środowisko naturalne.

- Energa, działająca w grupie Orlen, zaprasza serdecznie na stoisko targowe - specyficznie, bo w formie online - mówi Alina Skorb-Gała, kierownik Wydziału ESG Energi.- Zachęcamy do odwiedzenia strony wydarzenia i zapoznania się z najlepszymi dobrymi praktykami Energi, realizowanymi w obszarach: środowiskowym, społecznym i w zakresie ładu korporacyjnego.

Targi CSR odbywają się w dniach 5-9 października. Nie zabraknie podczas nich części konferencyjnej, a także networkingowej. Wszystkie szczegóły odnośnie przebiegu targów CSR znaleźć można na stronie internetowej: http://odpowiedzialnybiznes.pl/targicsr/.

Stoisko Energi odwiedzić można wchodząc w zakładkę: https://targicsr.webexpo.pl/wydarzenie/targicsr/hala-1/stoisko/energa-sa. Informacje o działalności Energi można też znaleźć: http://odpowiedzialnybiznes.pl/targicsr/wystawcy/grupa-energa/. Energa bierze udział w targach po raz pierwszy.
Energa

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE