ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

X Meeting Gospodarczy pt. "Polityka klimatyczno-energetyczna Polski, a polityka klimatyczno-energetyczna UE. Kurs na neutralność klimatyczną - szanse, rafy, milizny i koszty. Gdzie jesteśy - dokąd zmierzamy w osoenie gospodarki?"
19.10.2020r. 05:40

Krajowa Izba Gospodarcza w ramach prac Komitetu ds. Energii i Polityki Klimatycznej organizuje X Meeting Gospodarczy pt. "Polityka klimatyczno-energetyczna Polski, a polityka klimatyczno-energetyczna UE. Kurs na neutralność klimatyczną - szanse, rafy, milizny i koszty. Gdzie jesteśy - dokąd zmierzamy w osoenie gospodarki?".

Konferencja odbędzie się 29 października 2020 r., w godz. 11.00 - 14.30, w Warszawie, w siedzibie KIG, przy ul. Trębackiej 4, i będzie połączona z posiedzeniem Komitetu ds. Energii i Polityki Klimatycznej Krajowej Izby Gospodarczej.

To wydarzenie, podczas którego od lat staramy się podejmować ważne kwestie związane z wpływem polityki klimatyczno - energetycznej UE na polską gospodarkę i społeczeństwo.

Obszar merytoryczny konferencji będzie podsumowaniem otwartych sesji Komitetu ds. Energii i Polityki Klimatycznej KIG. W czasie tych spotkań eksperci dyskutują nad polityką energetyczną państwa, kosztami gospodarczymi i społecznymi polityki klimatyczno- energetycznej UE i koniecznością zachowania konkurencyjności gospodarki europejskiej
i transparentności rynku energii.

W debacie, której temat został zawarty w tytule Meetingu, uczestniczyć będą eksperci reprezentujący gospodarkę polską, naukę, energetykę, partnerów społecznych oraz przedstawicieli rządu.

Konferencja realizowana będzie na platformie ZOOM, a jej transmisja planowana jest na www.facebook.com/kigpl/ oraz na portalu www.cire.pl
Dołączone pliki: Do odczytu plików wymagany jest program Acrobat Reader.


Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE