ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

ONZ apeluje, aby odbudowa gospodarek po pandemii miała miejsce przy użyciu zrównoważonych technologii
13.10.2020r. 15:03

Sekretarz Generalny ONZ Antonio Guterres przekonuje, że odbudowa gospodarek po pandemii koronawirusa powinna odbywać się przy użyciu zrównoważonych technologii i całkowicie bez węgla - czytamy w BiznesAlert.pl.

Sekretarz Generalny ONZ António Guterres wezwał ministrów finansów z całego świata do inwestowania większych środków państwowych w zrównoważone technologie po pandemii koronawirusa. - Pakiety pomocowe powinny być powiązane z celami porozumienia paryskiego porozumienia - powiedział Guterres na wirtualnym spotkaniu "koalicji ministrów finansów ds. Ochrony klimatu".

- Wasze plany odbudowy gospodarek określą kurs na następne 30 lat" - powiedział Guterres 50 ministrom finansów uczestniczącym w programie. Między innymi państwa powinny więcej inwestować w zielone miejsca pracy i przemysł oraz przestać dotować paliwa kopalne. "Węgiel nie powinien być częścią planów odbudowy" - powiedział Guterres.
Grupa ministrów finansów powstała w 2018 roku na spotkaniu Banku Światowego i Międzynarodowego Funduszu Walutowego i jest zaangażowana w kształtowanie polityki klimatycznej poprzez polityki budżetowe państw członkowskich - przypomina BiznesAlert.pl.
Spiegel , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Instytut PEcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE