ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Gaz-System zaprasza do udziału w ankietowym badaniu rynku
16.10.2020r. 21:48

Spółka rozpoczyna działania mające na celu aktualizację planów rozwojowych systemu przesyłowego. Zachęca do wypełnienia ankiet, które mają zbadać zapotrzebowanie na gaz w najbliższym dziesięcioleciu.

Gaz-System realizując obowiązki operatora systemu przesyłowego, zgodnie z zapisami Instrukcji Ruchu i Eksploatacji Sieci Przesyłowej spółki oraz wynikające z art. 16 ust. 2 Ustawy Prawo Energetyczne, jest zobowiązany opracowywać cykliczne plany rozwoju systemu przesyłowego w zakresie zaspokojenia obecnego i przyszłego zapotrzebowania na paliwa gazowe, zarówno dotychczasowych, jak i przyszłych użytkowników systemu przesyłowego.

Badanie ankietowe jest wstępnym etapem, poprzedzającym właściwe konsultacje w celu powstania Krajowego Dziesięcioletniego Planu Rozwoju. Wszystkie podmioty, zainteresowane korzystaniem z gazu ziemnego, mają możliwość zgłoszenia swoich planów poprzez wypełnienie tej ankiety.

Energetyka i ciepłownictwo, a także cały sektor przemysłowy w Polsce, stoją przed wieloma wyzwaniami klimatycznymi, a gaz ziemny określany jest jako niezbędny, przejściowy nośnik energii na kolejne 30-40 lat, w procesie budowania gospodarki zeroemisyjnej.

Tegoroczna ankieta ma postać elektroniczną i można ją znaleźć pod adresem: https://analizy.gaz-system.pl/.

Termin wypełnienia ankiety upływa 16 listopada 2020 r.
Gaz-System

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE