ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

II Kongres Kogeneracji przełożony
19.10.2020r. 10:16

W związku z ogłoszonymi przez administrację państwową obostrzeniami związanymi z pandemią, PTEZ podjęło decyzję o przełożeniu II Kongresu Kogeneracji.

W minionym tygodniu wprowadzone zostały nowe ograniczenia nałożone przez rząd w tzw. czerwonych strefach. Obostrzenia wykluczają jakikolwiek bezpośredni kontakt uczestników, prelegentów, przedstawicieli mediów, organizatorów oraz ekip technicznych.

Stąd decyzja o zorganizowaniu Kongresu w czasie, kiedy będzie to bezpieczne dla wszystkich gości. Nowy termin Kongresu jak na razie nie jest znany.

Będziemy z uwagą śledzić zmieniającą się sytuację epidemiczną i gdy tylko warunki na to pozwolą poinformujemy Państwa o nowym terminie naszego wydarzenia.

Mamy nadzieję, że II Kongres Kogeneracji w nowym terminie, pozwoli na inspirującą wymianę poglądów i doświadczeń, co zaowocuje inicjatywami w zakresie promowania kogeneracji w naszym kraju. Dlatego liczymy na Państwa obecność i dziękujemy za zrozumienie.
Polskie Towarzystwo Elektrociepłowni Zawodowych

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE