ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Nowe wytyczne do ustawy wprowadzającej sankcje USA przeciwko Nord Stream 2
20.10.2020r. 14:43

Amerykański Departament Stanu poszerzył wytyczne dotyczące zastosowania ustawy Protecting European Energy Security Act (PEESA) - czytamy w BiznesAlert.pl.

Rozszerzenie sankcji dotyczy zastosowania brzmienia ustawy w stosunku do podmiotów i osób, które biorą udział w modernizacji statków, które będą miały za zadanie kontynuować budowę gazociągu Nord Stream 2 (w domyśle modernizację Akademika Czerskiego).

Chodzi o dostarczenie specjalistycznego wyposażenia, ułatwianie i finansowanie przeprowadzanych modyfikacji, a także świadczenia określonych usług pozwalających na dokończenie modernizacji. Departament Stanu podkreśla, że wykorzysta wszelkie możliwe sposoby, by wstrzymać budowę gazociągu Nord Stream 2.
Wcześniej wytyczne ustawy PEESA dotyczyły jedynie firm użyczających lub czarterujących statki do układania rurociągów (PLV), takich jak szwajcarsko-holenderski Allseas - czytamy w BiznesAlert.pl.
BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE