ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Nowak: produkcja ropy naftowej w Rosji spadnie o około 10 proc, w 2020 r.
23.10.2020r. 13:54

Według słów Aleksandra Nowaka produkcja ropy naftowej w Rosji w bieżącym roku spadnie o około 10 procent do 507 mln ton. Plan na 2020 rok przewidywał wydobycie 560 mln ton surowca - czytamy w BiznesAlert.pl.

Razem z produkcją spadnie również wolumen ropy eksportowanej. Redukcja wyniesie około 16,4 procent, do 225 mln ton. Według prognoz na lata 2021-2023 produkcja wyniesie pomiędzy 518 a 560 mln ton, eksport będzie się wahał w przedziale 231-266 mln ton.
Wraz ze zmniejszeniem wolumenów produkcji i eksportu ropy, spadają również przychody budżetu federalnego. W ciągu trzech kwartałów roku redukcja wyniosła 36 procent w stosunku do analogicznego okresu 2019 roku - czytamy w BiznesAlert.pl.
Vedomosti , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE