ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Orlen promuje ulubioną kawę Polaków
26.10.2020r. 10:27

PKN Orlen wystartował z kampanią promującą kawę dostępną na stacjach paliw. W kampanii, która potrwa do końca roku, kawę polecają Robert Kubica, Kimi Raikkonen i Antonio Giovinazzi, kierowcy zespołu Alfa Romeo Racing Orlen. Jak wynika z raportu przygotowanego przez Kantar, kawa z Orlenu jest ulubioną i najczęściej wybieraną przez Polaków.

Orlen to najbardziej rozpoznawalna marka stacji paliw, którą Polacy darzą także największym zaufaniem i sympatią. Z danych Instytutu Badań Rynkowych i Społecznych IBRIS wynika ponadto, że Polacy coraz częściej korzystają ze stacji nie tylko jako miejsca do tankowania paliwa. Pełnią one także rolę kawiarni i restauracji oraz sklepów spożywczych. PKN Orlen jest liderem wśród koncernów pod względem jakości oferty produktowej.

- Naszym priorytetem jest wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów i zapewnianie im najwyższej jakości produktów w atrakcyjnych cenach. Kawa, która jest jednym z najchętniej kupowanych produktów na naszych stacjach, objęta jest certyfikatem fairtrade, czyli największego globalnego systemu sprawiedliwego handlu. Klienci to doceniają. Popularność naszej kawy niezmiennie przyczynia się do bardzo dobrego wyniku segmentu detalicznego - mówi Adam Burak, Członek Zarządu PKN Orlen ds. Komunikacji i Marketingu.

Stacje Orlen są miejscem, w którym Polacy zdecydowanie najczęściej kupują kawę. Wynik Orlenu, w raporcie przygotowanym przez Kantar, jest blisko dwukrotnie wyższy niż sieci, która zajęła kolejną pozycję. Od 22 października do końca roku w kampanii reklamowej ulubioną kawę Polaków polecać będą Robert Kubica, Kimi Raikkonen i Antonio Giovinazzi, kierowcy zespołu Alfa Romeo Racing Orlen. Dodatkowo, w ramach kampanii, do 13 grudnia na stacjach Orlen będzie można skorzystać z oferty promocyjnej. Do dowolnej kawy będzie można kupić wybrane ciastko tylko za 2,5 zł.

Kampania, którą zrealizowała agencja Grey, obejmuje telewizję, radio, prasę, internet (VOD i display), a także nośniki OOH (Out-of-home) i komunikację na stacjach Orlen. Ponadto na profilu facebookowym Stop Cafe do 18 listopada potrwa konkurs #SpotkaniePrzyKawie. Został on podzielony na cztery etapy i w każdym z nich do wygrania są spotkania on-line z zawodnikami ORLEN Team: Bartoszem Zmarzlikiem, Anitą Włodarczyk, Piotrem Nowakowskim i Miko Marczykiem. Wśród nagród są także: zdjęcie z podpisem Roberta Kubicy i do wyboru: koszulka lub czapka z podpisami zawodników Alfa Romeo Racing Orlen oraz zestawy kawy Stop Cafe.

Dodatkowo, w trakcie trwania konkursu na profilach Stop Cafe na Facebooku i Instagramie będzie publikowana, w formie animacji, seria 10 ciekawostek o kawie. Animacje "Czy wiesz, że..." poruszają kwestie jakości kawy Stop Cafe oraz jej parzenia. Wszystkie animacje można zobaczyć również w chatbocie konkursowym, który został uruchomiony w dniu startu konkursu.

PKN Orlen dba nie tylko o najwyższą jakość produktów i obsługi, ale też priorytetowo traktuje bezpieczeństwo klientów i pracowników stacji. Jako pierwszy w Polsce wyposaża stacje paliw w profesjonalne sterylizatory pomieszczeń, które na bieżąco będą filtrować i oczyszczać powietrze. Docelowo znajdą się one na wszystkich 1792 stacjach Orlen w kraju.

Zgodnie z najwyższymi standardami koncernu, wszystkie stacje są regularnie sprzątane i dodatkowo dezynfekowane. Pracownikom i klientom udostępnione zostały również środki dezynfekujące, które - podobnie jak maski ochronne - są także oferowane w regularnej sprzedaży. Przy dystrybutorach paliw dostępne są jednorazowe foliowe rękawiczki przydatne podczas tankowania.Klienci stacji Orlen mogą korzystać ze sprawdzonych rozwiązań, które dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo. To m.in. możliwość zapłaty bezpośrednio przy dystrybutorze za pomocą funkcjonalności ORLEN PAY, dostępnej w aplikacji VITAY i mFlota w Orlen Mobile. Na wybranych 382 stacjach paliw Orlen płatność za tankowanie bez wchodzenia do budynku umożliwiają też mobilni kasjerzy. To pracownicy stacji wyposażeni w tablet z mobilną aplikacją kasową, drukarkę fiskalną oraz terminal płatniczy, które pozwalają przyjąć płatność bezpośrednio na podjeździe. U mobilnego kasjera można kupić dowolny produkt z całej oferty stacji. ORLEN na 300 stacjach uruchomił również tzw. kasy ekspresowe. Znajdują się one przy drzwiach wejściowych i umożliwiają szybką obsługę klientów zaopatrujących się w paliwo i robiących tylko drobne zakupy w sklepie.
PKN Orlen

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE