ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Ekologiczne paliwo lepiej dostępne
27.10.2020r. 10:35

Tauron Wydobycie rozwija nowy segment sprzedaży detalicznej i promuje ekologiczne rozwiązania grzewcze. Ekogroszki marki są obecnie dystrybuowane w jednej z największych sieci marketów budowlanych w kraju.

Po raz pierwszy Tauron Wydobycie dystrybuuje ekogroszki w wymagającym segmencie rynku, jakim są markety budowlane. Do tej pory ekogroszki z oferty spółki dostępne były w sklepie internetowym marki i w punktach obsługi klienta zakładów górniczych spółki oraz w sieci Autoryzowanych Sprzedawców Węgla.

- Wysokokaloryczne i niskoemisyjne ekogroszki to paliwo cieszące się popularnością wśród odbiorców ogrzewających swoje domy węglem. Wysokiej jakości paliwa spełniają restrykcyjne wymagania dotyczące jakości, zapewniając tym samym efektywne i proekologiczne ogrzewanie. Tauron Wydobycie dostarcza na rynek kilkadziesiąt tysięcy ton takich produktów - mówi Tomasz Cudny, prezes Tauron Wydobycie.

Internetowa sprzedaż wysokiej jakości paliw ekologicznych Tauron Wydobycie systematycznie rośnie. Jednocześnie spółka rozwija sieć sprzedaży detalicznej i w tym sezonie grzewczym po raz pierwszy ekogroszki udostępniła również w sprzedaży detalicznej - w blisko 120 marketach budowlanych "Bricomarche", czyli popularnej sieci handlowej na terenie całej Polski

Nawiązanie współpracy z nowym segmentem sprzedaży detalicznej ma szczególne znaczenie dla Tauron Wydobycie w kontekście planowanego zwiększenia wolumenu produkcji i sprzedaży tych ekologicznych paliw węglowych.

Lepsza technologia

Kilka miesięcy temu w Zakładzie Górniczym Sobieski w Jaworznie uruchomiono nowoczesny kompleks technologiczny, umożliwiający produkcję najlepszych jakościowo paliw węglowych m. in. do produkcji ekologicznych produktów grzewczych.

Dzięki oddanej inwestycji Spółka zwiększyła wydajność Zakładu Przeróbki Mechanicznej Węgla w ZG Sobieski w Jaworznie i tym samym produkcję sortymentów średnich Groszek i Jaret, czyli gatunków coraz chętniej kupowanych przez indywidualnych odbiorców do ogrzewania domów.
Tauron Wydobycie

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLANDp
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE