ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Zmiana w radzie nadzorczej Bogdanki
27.10.2020r. 12:49

We wtorek 27 października 2020 r. nadzwyczajne walne zgromadzenie Lubelskiego Węgla Bogdanka podjętej uchwałę wprowadzającą zamianę w radzie nadzorczej spółki.

Nadzwyczajne walne zgromadzenie Lubelskiego Węgla Bogdanki podjętej powołało do rady nadzorczej spółki Iwonę Gołden, na okres trzyletniej wspólnej kadencji - poinformowała spółka.

Iwona Gołden jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, gdzie uzyskała w roku 1991 tytuł magistra ekonomii. Od roku 2001 jest członkiem ACCA -The Association of Chartered Certified Accountants.
W latach 1991 -1999 pracowała w firmach audytorskich EY (Ernst & Young) i PwC (PricewaterhouseCoopers). W latach kolejnych pełniąc funkcje Kontrolera Finansowego bądź Dyrektora Finansowego w spółkach z różnych branży, m.in. przemysłu budowlanego, energetycznej, poszerzała swoje doświadczenie zawodowe i kompetencji nie tylko w obszarze finansów, ale również w zarządzaniu procesami oraz zespołem pracowników. Od roku 2018 związana z Grupą Kapitałową Enea. Najpierw jako dyrektor kontrolingu w Enea Centrum, następnie od roku 2019 jako dyrektor Departamentu Controllingu Grupy Kapitałowej Enea. Od lutego 2020 r. do października 2020 r. była członkiem rady nadzorczej Enei Centrum.

Obecnie rada nadzorcza Bogdanki pracuje w składzie: Anna Chudek - z-ca przewodniczącego, Szymon Jankowski - sekretarz, Dariusz Batyra, Krzysztof Gigol, Iwona Gołden, Marcin Jakubaszek, Bartosz Rożnawski, Michał Stopyra i Grzegorz Wróbel.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE