ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

NFOŚiGW przeznacza 5 mln zł na promocję elektromobilności
27.10.2020r. 13:35

Najciekawsze pomysł na promocję elektromobilności w mediach będą mogły uzyskać dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Budżet programu wynosi 5 mln zł, a nabór wniosków ruszy 25 listopada.

Fundusz poinformował we wtorek, że nabór, który rozpocznie się 25 listopada, potrwa do 14 grudnia br. Będzie on miał formę konkursu, co oznacza, że dofinansowane zostaną te przedsięwzięcia, które otrzymają największą liczbę punktów. Nie obowiązuje zasada "kto pierwszy ten lepszy" - wyjaśniono.

NFOŚiGW wskazał, że zgłaszane projekty powinny mieć formę kampanii cross-mediowych, czyli realizowanych z wykorzystaniem mediów tradycyjnych i internetu. Kampanie miałyby się rozpocząć w pierwszym kwartale 2021 roku (preferowany start to styczeń) i powinny trwać pół roku.
Jak dodano, grupą docelową kampanii powinni być użytkownicy samochodów spalinowych, mający zamiar wymienić bądź kupić nowy pojazd, bądź potencjalni nabywcy pierwszych aut. Chodzi też o osoby, które mieszkają w dużych miastach, powyżej 100 tys. mieszkańców.

Fundusz poinformował, że o dotacje będą mogli ubiegać się m.in. nadawcy i wydawcy mediów, firmy, fundacje, stowarzyszenia czy instytuty badawcze. Podkreślono, że chodzi o wszystkie zarejestrowane na terenie RP osoby prawne lub jednostki organizacyjne, którym prawo polskie przyznaje osobowość prawną; jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej, którym ustawa przyznaje zdolność prawną; osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą; państwowe lub samorządowe jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE