ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Polenergia przystąpiła do Europejskiego Sojuszu na rzecz Czystego Wodoru
27.10.2020r. 14:37

Polska spółka energetyczna Polenergia poinformowała, że została członkiem europejskiej organizacji European Clean Hydrogen Alliance, skupiającej spółki energetyczne zainteresowane rozwojem technologii wodorowych - czytamy w BiznesAlert.pl.

- Polenergia S.A. została sygnatariuszem deklaracji Clean Hydrogen Alliance i tym samym przystąpiła do nowo formującej się organizacji - European Clean Hydrogen Alliance! Wraz z europejskimi liderami przemysłu wodorowego rozpoczynamy pracę nad tworzeniem gospodarki jutra! - napisała spółka na LinkedIn.
Polenergia nie jest pierwszą polską firmą, która przystąpiła do tego stowarzyszenia. Wcześniej w październiku jej członkiem zostało Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo. Do sojuszu przystąpiło już ponad 250 przedsiębiorstw, wśród nich największe światowe koncerny energetyczne, ale także przedsiębiorstwa z wielu innych branż. Wśród członków są także instytucje rządowe i samorządowe, naukowe, finansowe, a także organizacje pozarządowe. Firmy deklarujące chęć rozwoju tej branży to m.in. PKN Orlen, Grupa Lotos, czy KGHM - przypomina BiznesAlert.pl.
LinkedIn , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE