ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

PKN Orlen obserwuje kilkuprocentowe spadki wolumenów w sprzedaży detalicznej i hurtowej
29.10.2020r. 13:29

PKN Orlen obserwuje w ostatnich kilkunastu dniach kilkuprocentowe spadki wolumenów sprzedaży w segmencie detalicznym i hurtowym - poinformował członek zarządu spółki Zbigniew Leszczyński. Dodał, że grupa chce wykonać dodatkowe remonty w czasie ograniczenia popytu i mniejszej produkcji.

"W ostatnich kilkunastu dniach obserwujemy kilkuprocentowy spadek wolumenów sprzedaży w segmencie detalicznym i hurtowym. Mamy informacje, że ta sytuacja dotyczy całego rynku. Liczymy na to, że spadki się zatrzymają i utrzymamy wysoki poziom sprzedaży w kolejnych dniach i tygodniach" - powiedział Zbigniew Leszczyński podczas środowej telekonferencji dla dziennikarzy.

Dodał, że grupa chce wykorzystać okres mniejszego popytu na wykonanie dodatkowych prac remontowych.
"Prace remontowe przebiegają zgodnie z planem. Planujemy jednak wykorzystać ten okres - jeśli potwierdzą się nasze oczekiwania, że może spaść konsumpcja. Będziemy wtedy ograniczać przerób ropy naftowej i chcielibyśmy, tak samo jak to zrobiliśmy w marcu, kwietniu i maju, również teraz zintensyfikować nasze plany remontowe, tak że gdy już wrócimy do pracy na najwyższych mocach produkcyjnych, remonty mieć już za sobą" - powiedział członek zarządu PKN Orlen.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE