ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Enea dla pokoleń - wznawiamy pomoc dla seniorów z terenu Poznania i okolic
29.10.2020r. 15:24

Grupa Enea wznawia rozpoczęte wiosną działania Fundacji Enea, których celem jest pomoc osobom potrzebującym i starszym w czasie pandemii. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy Grupy, osoby starsze otrzymają niezbędną pomoc w zrobieniu zakupów czy odbiorze leków z apteki, bez wychodzenia z domu. W najbliższych dniach klienci Enei, osoby w wieku powyżej 60. roku życia z terenu objętego programem, będą otrzymywać SMS-y z instrukcją, w jaki sposób można zgłosić się po pomoc.

- Wychodząc naprzeciw potrzebom osób, które ze względów bezpieczeństwa przebywają w swoich domach i nie powinni ich opuszczać, wznawiamy rozpoczętą wiosną akcję pomocy. Mieszkańcy powiatu poznańskiego będą mogli skorzystać z pomocy wolontariuszy naszej Grupy przy zakupie leków, żywności oraz artykułów codziennego użytku - tłumaczy Agata Goor, kierownik Biura Społecznej Odpowiedzialności Biznesu w Enei.

SMS-y wysyłane przez Eneę będą docierać do klientów powyżej 60. roku życia. Aby skorzystać z pomocy wolontariuszy, należy skontaktować się z koordynatorem akcji, dzwoniąc pod numer telefonu i 885 610 346 (w godz. 9.00 - 16.00). Osoba potrzebująca zostanie skojarzona z konkretnym wolontariuszem, by wspólnie ustalić listę potrzeb i formę realizacji pomocy. Wszystkie działania będą się odbywać z zachowaniem zasad i wytycznych Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego, obowiązujących w czasie zagrożenia epidemicznego.
Enea

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Instytut PEcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE