ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Enea z nagrodą "Friendly Workplace 2020"
30.10.2020r. 13:42

Enea została nagrodzona za zaangażowanie na rzecz tworzenia przyjaznego miejsca pracy. Wyróżnienie "Friendly Workplace 2020" przyznaje od 2018 roku portal MarkaPracodawcy.pl.

Wyróżnienie przyznawane jest firmom, które szanują i wspierają model równowagi pomiędzy pracą, a życiem prywatnym, tworzą zdrowe i przyjazne środowisko pracy, stawiają na otwarte i partnerskie relacje z pracownikami, inwestują w rozwój ich kompetencji zawodowych oraz zainteresowań.

Enea została szczególnie wysoko oceniona za budowanie relacji z pracownikami, kulturę organizacyjną, programy prozdrowotne oraz mnogość inicjatyw na rzecz tworzenia przyjaznego dla zdrowia środowiska pracy.

- To cenne wyróżnienie jest zasługą całej organizacji. Każdy z nas, poprzez swoje zachowanie kreuje i wpływa na środowisko pracy i codzienną atmosferę, tworząc Friendly Workplace - mówi Paweł Szczeszek, prezes Enei. - Wierzymy, że firmę tworzą ludzie, dlatego tak dużo wysiłku - jako pracodawca - wkładamy w działania na rzecz tworzenia przyjaznego i bezpiecznego środowiska pracy, w którym jest miejsce na rozwój profesjonalnych kompetencji, ale też na aktywności pozazawodowe i wolontariat- dodaje Paweł Szczeszek.

Enea buduje swoją kulturę organizacyjną na podstawie przejrzystych zasad współpracy, w oparciu o szacunek i wzajemne zaufanie, wskazane przez pracowników wartości i dialog z otoczeniem. Firma prowadzi działania ograniczające ryzyko wystąpienia przejawów dyskryminacji, mobbingu i innych nieakceptowalnych zachowań oraz dba o właściwy przepływ informacji. Jako nowoczesny i atrakcyjny pracodawca stwarza warunki do indywidualnego rozwoju oraz umożliwia zdobycie doświadczenia poprzez angażowanie w ambitne zadania. Nieodłącznym elementem kreowania sprzyjających warunków pracy są działania na rzecz budowania równowagi miedzy życiem zawodowym i prywatnym. Enea stwarza przestrzeń do rozwijania pasji pozazawodowych i aktywności prospołecznych. Pracownicy doceniają możliwości angażowania się w projekty sportowe, kulturalne czy społeczne, do których zapraszane są całe rodziny energetyków. Za sprawą licznych inwestycji w ochronę środowiska i zrównoważony rozwój, inicjatyw edukacyjnych i akcji prozdrowotnych, firma dba o lepsze jutro swoich pracowników i ich rodzin.

- Enea to kolejny dowód, że polska firma może tworzyć nowoczesne standardy w dziedzinie polityki personalnej i bez kompleksów stawać w gronie odpowiedzialnych pracodawców, na równi z markami zagranicznymi. Kultura firmy budowana na gruncie szacunku i zaufania to podstawowy fundament przyjaznej organizacji - podkreśla Michał Biały, dyrektor zarządzający portalu MarkaPracodawcy.pl. - Szczególne pochwały dla Enei za konsekwencję w realizacji polityki antymobbingowej, gratulacje za otrzymany certyfikat "Firma bez mobbingu". Doceniamy również politykę szkoleniową firmy oraz zaangażowanie w realizację koncepcji zdrowego środowiska pracy, w szczególności programy edukacyjne dla pracowników w obszarze profilaktyki zdrowotnej. Podkreślić należy kompleksowe działania firmy na rzecz ochrony zdrowia pracowników w dobie Covid-19. Bardzo imponująco prezentuje się pakiet świadczeń benefitowych firmy. Enea to również miejsce, gdzie obficie rodzą się inicjatywy prospołeczne: edukacyjne, charytatywne - z sercem i zaangażowaniem realizowane przez szeroką grupę pracowników. Gratulujemy całemu zespołowi Enei. To naprawdę ciekawe, rozwijające i pasjonujące miejsce pracy - dodał Michał Biały.

Wyróżnienie "Friendly Workplace" przyznawane jest przez redaktorów i ekspertów z obszarów Employer Brandingu i HR portalu MarkaPracodawcy.pl. Wśród nagrodzonych są m.in. SGB Bank SA, DHL, Rossmann, Luxmed, Grupa Veolia, Eurocash, Credit Agricole, Henkel, Coca Cola i MAN.
Enea

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Instytut PEcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE