ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

PGE głównym partnerem Akademii Widzewa Łódź
04.11.2020r. 16:40

PGE Polska Grupa Energetyczna kontynuuje współpracę z Akademią Widzewa Łódź. W sezonie sportowym 2020/2021 w Akademii trenować będzie ponad 160 młodych adeptów piłki nożnej.

"Współpraca z Akademią Widzewa Łódź to nie pierwsza inicjatywa PGE w obszarze rozwoju kultury fizycznej dzieci i młodzieży. PGE wspiera m.in. siatkarską drużynę młodzieżową Legionovii Legionowo oraz młodych szczypiornistów z Gwardii Opole. Rozwijanie grup młodzieżowych jest ważnym elementem umów sponsoringowych zawieranych przez PGE z takimi klubami sportowymi jak na przykład klub koszykarski PGE Spójnia Stargard oraz klub piłkarski PGE FKS Stal Mielec" - mówi Wojciech Dąbrowski, prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej.

PGE rozpoczęła współpracę z młodzieżą klubu Widzew Łódź w styczniu 2017 r., kiedy oficjalnie została partnerem Akademii Widzewa. Od tego czasu logo PGE było stałym elementem towarzyszącym rozgrywkom wszystkich drużyn młodzieżowych Widzewa Łódź, występujących m.in. w Centralnej Lidze Juniorów."Jesteśmy przekonani, że dzięki wsparciu takich firm jak PGE Polska Grupa Energetyczna, będziemy w stanie wspólnie wychować w Akademii Widzewa kolejne pokolenia utalentowanych zawodników. Warto pamiętać, że w minionych latach, w których była już z nami PGE, doczekaliśmy się młodzieżowych reprezentantów Polski z Widzewa i kilku debiutów naszych wychowanków w pierwszej drużynie. Nie byłoby to możliwe, bez zaangażowania między innymi PGE, dlatego bardzo się cieszę, nasza współpraca będzie kontynuowana" - podkreśla Martyna Pajączek, prezes zarządu Widzew Łódź.

W Akademii Widzewa trenuje ponad 160 adeptów piłki nożnej, dla których marzeniem pozostaje założenie koszulki I drużyny Widzewa i zagranie przed jedną z najlepszych publiczności piłkarskich w Polsce.

Zdjęcia: Kamila Matusiak

PGE

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Instytut PEcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE