ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Anwil z Grupy Orlen laureatem konkursu GIP "Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej"
05.11.2020r. 13:15

Anwil z Grupy Orlen wygrał 27. edycję konkursu "Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej" organizowanego przez Główny Inspektorat Pracy na szczeblu regionalnym. Jak poinformowała w czwartek spółka, w ocenie komisji konkursowej uzyskała maksymalny wynik.

Informując o wyróżnieniu, Anwil podkreślił, że wygrana na szczeblu regionalnym konkursu "Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej" uprawnia spółkę "do reprezentowania regionu na szczeblu ogólnopolskim".

"Zwycięstwo spółki to potwierdzenie profesjonalnego podejścia do bezpiecznej organizacji pracy oraz przestrzegania najwyższych standardów w trosce o zdrowie i życie pracowników" - zaznaczył Anwil. Wyjaśnił, że komisja konkursowa oceniała jego zgłoszenie na podstawie pięciu kryteriów, w tym przestrzeganie przepisów prawa pracy, przestrzeganie przepisów i zasad BHP, rozwiązania systemowe dotyczące zarządzania BHP, wypadki przy pracy oraz dodatkowych elementów ochrony pracy.

"Na 100 możliwych do uzyskania punktów w ocenie komisji konkursowej Anwil uzyskał wynik maksymalny" - podkreśliła spółka. Podała przy tym, że w konkursie "Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej" oceniana była w kategorii zakładów pracy zatrudniających powyżej 249 osób.

"Obszar bezpieczeństwa w każdej firmie wymaga najwyższej troski i ciągłej koncentracji na utrzymaniu najwyższych standardów prowadzonych działań. W Anwil doskonale zdajemy sobie sprawę, jak istotna jest kultura bezpiecznej pracy i przywiązujemy do niej ogromną wagę w codziennym życiu. Zwycięstwo w konkursie potwierdza efektywność naszych starań i jest nagrodą za ich realizację - powiedziała prezes Anwilu Agnieszka Żyro, cytowana w czwartkowym komunikacie spółki.

Anwil z siedzibą we Włocławku (Kujawsko-pomorskie) to podmiot zależny PKN Orlen, w którym płocki koncern ma 100 proc. akcji. Spółka produkuje nawozy azotowe: saletrę amonową i saletrzak, a także wytwarza tworzywa sztuczne, w tym suspensyjny polichlorek winylu, którego jest jedynym producentem w Polsce.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Instytut PEcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE