ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Rusza 28. edycja EnergaCAMERIMAGE
13.11.2020r. 12:51

Największy i najbardziej znany festiwal poświęcony sztuce autorów zdjęć filmowych rusza 14 listopada i potrwa do 21 listopada. Międzynarodowy Festiwal Filmowy EnergaCAMERIMAGE w tym roku obejrzymy wyjątkowo w przestrzeni wirtualnej, gdyż całość odbędzie się wyłącznie online. Energa z Grupy ORLEN jest sponsorem strategicznym i tytularnym wydarzenia.

Podczas EnergaCAMERIMAGE oceniane są głównie wizualne wartości prezentowanych filmów. Na festiwalu zaprezentowanych zostanie 175 tytułów, z których 12 oceni jury Konkursu Głównego, a pozostałe będą rywalizować w 9 innych konkursach: filmów polskich, debiutów reżyserskich i operatorskich, filmów dokumentalnych, etiud studenckich, wideoklipów. Nagrodami są cenione w świecie filmowym Złote, Srebrne i Brązowe Żaby, a także Kijanki dla studentów i specjalne, dedykowane statuetki.

- Jako Energa Grupa Orlen przekazujemy dobrą energię wszędzie tam, gdzie jest to możliwe. Wspieramy ważne inicjatywy, które integrują, pomagamy rozwijać talenty i pasje. Działamy w wielu obszarach, w których realizujemy nasze zadania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Wspieramy sport, naukę, jak również właśnie kulturę. A możliwość towarzyszenia sztuce filmowej na poziomie takim, jaki prezentowany jest podczas EnergaCAMERIMAGE jest dla nas prawdziwym zaszczytem i wyróżnieniem. Festiwal należy do naszych flagowych projektów sponsorskich. Jesteśmy dumni, że od 2017 roku Energa może wspierać wydarzenie tak znane i cenione wśród autorytetów i gwiazd sztuki filmowej - mówi Adrianna Sikorska, wiceprezes Zarządu Energi SA ds. Komunikacji.

Choć swój udział w festiwalu potwierdziły takie gwiazdy kina jak Philippe Rousselot, Viggo Mortensen, Johnny Depp (nagrodzony w kategorii Aktora ze Szczególną Wrażliwością Wizualną), Julian Sands czy Vittorio Storaro, wiemy już, że do spotkań nie dojdzie. Ze względu na obowiązujące obostrzenia, całość festiwalu odbędzie się online. To właśnie w przestrzeni wirtualnej, na dedykowanej platformie streamingowej, można będzie obejrzeć filmy, wziąć udział w targach technologicznych czy porozmawiać z gośćmi w ramach spotkań Q&A online, w których udział wezmą m. in. Spike Lee, Roger Deakins, Caroline Champetier, Amy Vincent, Marcel Zyskind, Matthew Libatique, Łukasz Żal czy Phedon Papamichael.

Złotymi Żabami zostaną nagrodzeni również laureaci Nagród Honorowych. W tym roku będą to: Philippe Rousselot - francuski autor zdjęć, powszechnie znany i ceniony za wyjątkowo różnorodną twórczość w ramach kina europejskiego i amerykańskiego oraz Johnny Depp, uznany amerykański aktor filmowy i teatralny.

Wszelkie szczegółowe informacje na temat festiwalu na www.energacamerimage.pl
Energa z Grupy Kapitałowej Orlen

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Instytut PEcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE