ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Tauron może w '21 przedstawić aktualizację strategii
19.11.2020r. 11:58

Grupa Tauron pracuje nad aktualizacją strategii rozwoju. Przedstawi ją raczej w przyszłym roku - poinformowali przedstawiciele grupy.

"Pracujemy nad aktualizacją strategii. Potrzebujemy chwili czasu. Zakładamy, że zaktualizowany dokument to raczej kwestia przyszłego roku" - powiedział wiceprezes Marek Wadowski podczas wideokonferencji.
Pytany o wysokość nakładów inwestycyjnych w przyszłym roku, odpowiedział: "Jest to przedmiotem analiz. Staramy się przyjmować zasadę, by wydatki nie były wyższe niż poziom EBITDA. Nie zamknęliśmy jeszcze analiz projektów, które chcielibyśmy w 2021 roku robić".

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE