ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Karolina Wejman w gronie sportowych ambasadorów Energi
20.11.2020r. 12:39

Do grona ambasadorów Energi z Grupy ORLEN dołączyła polska tyczkarka Karolina Wejman. Pasja dziewiętnastolatki do skoku o tyczce narodziła się ponad osiem lat temu, dzięki wsparciu rodziny, w której dziadek i ojciec również związani byli ze sportem. Po kilku latach ciężkiej pracy lekkoatletka może pochwalić się imponującymi osiągnięciami.

- Choć udało mi się już dużo osiągnąć, mimo młodego wieku, to prawdziwe sukcesy i osiągnięcia na arenie międzynarodowej dopiero przede mną. Na pewno jednym z moich celów jest poprawienie kolejnych rekordów Polski w wyższych już kategoriach wiekowych czy zdobycie medalu na arenie międzynarodowej - mówi Karolina Wejman.

Tyczkarka jest wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski oraz reprezentantką Polski na Mistrzostwach Świata i Europy. Uczestniczyła w Mistrzostwach Świata U18 w Nairobi (Kenia, 2017), gdzie zajęła 7. miejsce, Mistrzostwach Europy U18 w Gyor (Węgry, 2018) 11. miejsce oraz na Mistrzostwach Europy U20 w Boras (Szwecja, 2019), również zajmując 11. miejsce. Jej największym dotychczasowym osiągnięciem jest pobicie rekordu Polski juniorek starszych skokiem, który od tamtego czasu wynosi 4,31 m. Wynik ten był w 2019 roku jednocześnie najlepszym wynikiem w Europie i świecie - to wybitne osiągnięcie na tle renomowanych polskich tyczkarek tej samej kategorii wiekowej.- Zależy nam, aby ambasadorami Energi byli sportowcy z potencjałem, osoby o niebywałej charyzmie, determinacji lub wytrwałości. Takie cechy prezentuje właśnie Karolina Wejman. Łączy nas wspólny cel - rozwój poprzez sport i w sportowym duchu. Liczymy, że dzięki naszemu wsparciu zawodniczka sięgnie po najwyższe wyróżnienia - podkreśla Justyna Kruszewska, dyrektor Departamentu Marketingu Energi SA.

W sezonie 2020, ze względu na pandemię koronawirusa, docelowy start Karoliny Wejman na Mistrzostwach Świata U20 w Nairobi został przełożony, a Mistrzostwa Europy w Paryżu (do których chciała się zakwalifikować) - odwołane.

Przed Karoliną Wejman bardzo ważny sezon 2021. Oprócz przygotowań do imprez krajowych, w kategoriach U20 oraz seniorskiej, tyczkarka będzie walczyła o zakwalifikowanie się i start w międzynarodowych imprezach sportowych tj. Halowe Mistrzostw Europy (Toruń), Drużynowe Mistrzostwa Europy (Mińsk), Mistrzostwa Europy U23 (Bergen), Igrzyska Olimpijskie (Tokio) czy Uniwersjada Hengdu (Chiny).
Energa

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Instytut PEcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE