ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

PGE mecenasem koncertu z okazji 210. rocznicy urodzin Fryderyka Chopina
20.11.2020r. 14:37

210 lat z Chopinem to koncert upamiętniający rocznicę urodzin Fryderyka Chopina, jednego z najwybitniejszych pianistów i kompozytorów w historii muzyki. Wydarzenie odbędzie się 21 listopada w formie online. Mecenasem koncertu jest PGE Polska Grupa Energetyczna.

Koncert 210 lat z Chopinem stanowi muzyczną podróż w głąb życia i muzyki jednego z najznamienitszych polskich kompozytorów - Fryderyka Chopina. W trakcie koncertu zostaną zaprezentowane utwory kompozytora wykonane przez wybitnych pianistów z Polski i zagranicy. Wśród artystów znajdą się: gwiazda Metropolitan Opera, Aleksandra Kurzak, laureaci Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego w Warszawie Yulianna Avdeeva i Eric Lu, Marek Bracha, koncertujący obecnie w Operze Narodowej oraz soliści Baletu Opery Wrocławskiej, Hannah Ho i Robert Kędziński.Koncert odbędzie się 21 listopada o godz. 20.00. Emisja będzie dostępna na stronie internetowej: https://chopinconcert.com/. Wirtualna forma koncertu pozwoli dotrzeć do słuchaczy zarówno w Polsce jak i za granicą, przybliżając im sylwetkę polskiego kompozytora.

Organizatorem koncertu jest Fundacja Kultury i Sztuki we współpracy z Fundacją Międzynarodowych Festiwali Chopinowskich w Dusznikach Zdroju. Mecenasem koncertu jest PGE Polska Grupa Energetyczna.

Wsparcie polskiej kultury wysokiej to ważny element zaangażowania PGE Polskiej Grupy Energetycznej, która jest Mecenasem Filharmonii Narodowej i kilkunastu filharmonii w Polsce. Zaangażowanie w rozwój kultury wysokiej to jeden z filarów strategii sponsoringowej PGE.

Link do transmisji online: https://chopinconcert.com/
PGE

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Instytut PEcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE