ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Zjednoczone Emiraty Arabskie rozważają wycofanie się z porozumienia naftowego OPEC+
20.11.2020r. 15:04

Według źródeł agencji Bloomberg, ZEA od kilku miesięcy prowadzi konflikt z liderem porozumienia, Arabią Saudyjską. Emiraty nie są zadowolone z przydzielonych kwot limitów - czytamy w BiznesAlert.pl.

Bloomberg podaje, że przecieki pochodzące z anonimowych kręgów władzy ZEA są czymś niespotykanym. Państwo to stroni od konfliktów politycznych, preferując rozwiązywanie problemów za zamkniętymi drzwiami. Sygnały te mogą świadczyć o tym, że państwo próbuje wykorzystać to jako sposób negocjacji dalszych kroków podejmowanych w ramach grupy OPEC+.
Dotychczas żaden oficjalny przedstawiciel ZEA nie sugerował publicznie opuszczenia porozumienia. Przecieki pojawiają się jednak w trudnym czasie dla ropy. Rośnie liczba zakażeń koronawirusem oraz restrykcji wyprowadzanych przez poszczególne rządy, zwłaszcza w Europie - czytamy w BiznesAlert.pl.
Bloomberg , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE