ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Umowy na budowę Parku Solarnego w miejscowości Kaliska
25.11.2020r. 13:22

Spółka z grupy Cyberaton podpisała we wtorek umowy na budowę elektrowni fotowoltaicznych o łącznej mocy 3 MW w ramach budowy "Parku Solarnego w miejscowości Kaliska".

We wtorek 24.11.2020 r. firma T&T Proenergy - spółka z grupy Cyberaton, podpisała trzy umowy na budowę elektrowni fotowoltaicznych o łącznej mocy 3 MW w ramach budowy "Parku Solarnego w miejscowości Kaliska".

Łączna wartość umów wynosi nieco ponad 7,889 mln zł netto. Docelowo moc Parku Solarnego ma wynieść 7 MW i jak ocenia inwestor będzie to obecnie największa elektrownia fotowoltaiczna w Polsce.
Spółka T&T Proenergy pełni rolę lidera konsorcjum powołanego w związku z wykonaniem zadania polegającego na budowie elektrowni wraz z przyłączeniem do sieci elektroenergetycznej w ramach budowy "Parku Solarnego w miejscowości Kaliska". W skald konsorcjum wchodzi również spółka 4Max Consulting, która pełni rolę głównego wykonawcy.

Obie spółki stworzyły również konsorcjum do budowy kolejnych elektrowni o łącznej mocy do 40MW oraz zamierzają rozszerzyć umowę o kolejne budowy.

Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: cytaty 27.11.2020r. 16:50
jaki park takie drzewka, taki klimat
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE