ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Kibicuj z Tauronem uczestnikom Eurowizji Junior 2020
29.11.2020r. 18:00

W niedzielę, 29 listopada odbędzie się finał konkursu Eurowizja Junior 2020. Polska po raz drugi z rzędu jest gospodarzem tego muzycznego święta. Również po raz drugi partnerem imprezy jest Tauron.

Tauron po raz kolejny patronuje jednemu z najważniejszych wydarzeń muzycznych - Eurowizji Junior. Organizatorem konkursu jest natomiast Telewizja Polska. Konkursowe piosenki wykona dwunastu młodych wokalistów, Polskę reprezentować będzie 10-letnia Ala Tracz, która zaśpiewa piosenkę "I'll be standing".

"Życzymy wszystkim młodym artystom by - jak mówi hasło tegorocznej edycji konkursu: Move the World - poruszyli świat i przekazali nam mnóstwo pozytywnej energii. W ubiegłym roku transmisję konkursu oglądało w Polsce prawie 5,5 mln widzów. Pobijmy ten rekord i wspólnie kibicujmy młodym talentom" - zachęca Łukasz Zimnoch, rzecznik prasowy Tauron Polska Energia.

W tym roku, w związku z sytuacją pandemiczną, Eurowizja Junior odbędzie się online. Uczestnicy konkursu nie spotkają się na jednej scenie. Piosenki zostały nagrane wcześniej i będą wyemitowane podczas finału, który odbędzie się w siedzibie Telewizji Polskiej. Wszystko to w trosce o bezpieczeństwo.

Niezmienny pozostaje fakt, że nadal można brać udział w głosowaniu online i wskazać trzech ulubionych artystów. Wykonawców oceniać będzie też jury każdego z krajów, który uczestniczy w konkursie. Wynik Eurowizji Junior 2020, który określony zostanie na podstawie punktacji jury i głosów oddanych przez widzów, poznamy w niedzielę wieczorem.

W roku 2018 oraz 2019 konkurs piosenki Eurowizja Junior wygrały: Viki Gabor i Roksana Węgiel. Transmisja wydarzenia rozpocznie się o godz. 17.00 na antenie TVP1, TVP Polonia, TVP Wilno, TVP ABC, TVP VOD.
Tauron

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE