ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Energa Obrót podpisała umowę z dostawcą fotowoltaiki
30.11.2020r. 12:18

Energa Obrót i spółka Grodno zawarły umowę partnerską, która dotyczy współpracy przy realizacji mikroinstalacji fotowoltaicznych o mocy do 10 kWp.

W ramach umowy Grodno odpowiedzialne będzie za dostawę komponentów, przygotowanie dokumentacji technicznej oraz montaż mikroinstalacji PV na rzecz klientów Energa Obrót.
Grodno prowadzi działalność w branży fotowoltaicznej od 10 lat. Szacuje swój udział w rynku dostawców mikroinstalacji fotowoltaicznych na ponad 15 proc. Spółka rozwija się też w obszarze małych instalacji komercyjnych (przemysłowych), a także wielkoskalowych farm o mocy powyżej 500 kWp. Zgodnie z założeniami zarządu, fotowoltaika obok pomp ciepła ma być kluczowym kierunkiem rozwoju grupy Grodno w najbliższych latach.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE