ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Energa wspiera klub sportowy "Smok" Orneta
30.11.2020r. 14:22

Energa z Grupy Orlen aktywnie wspiera sport z udziałem osób niepełnosprawnych. Koncern przekazał właśnie środki na zakup specjalnego wózka i kół dla jednego z zawodników klubu sportowego "Smok" Orneta (woj. warmińsko-mazurskie). Sprzęt posłuży Panu Witoldowi do treningów oraz udziału w wyścigach.

Integracyjny klub sportowy "Smok" zrzesza niepełnosprawnych miłośników sportu już od kilkunastu lat. To przede wszystkim osoby uprawiające właśnie wyścigi na wózkach.

- Od początku istnienia klubu nasi zawodnicy stanowili i stanowią czołówkę wśród krajowych i światowych sportowców uprawiających tę dyscyplinę - mówi Bogdan Król, założyciel i prezes klubu "Smok" Orneta. - Aby rozwijać umiejętności, a dzięki temu także zdobywać coraz lepsze osiągnięcia, niezbędny jest profesjonalny sprzęt. Jego zakup jest jednak bardzo kosztowany. Każdy wózek jest przygotowywany indywidualnie dla danej osoby, sprzęt jest wykonany w całości z włókna węglowego. Dzięki takiej konstrukcji jest bardzo lekki, co jest niezbędne w przypadku tej dyscypliny sportu.

Energa wspiera zakup profesjonalnego wózka dla jednego z zawodników, p. Witolda Miszteli, wielokrotnego mistrza Polski, uczestnika maratonów, a także...koszykarza! Sprzęt jest już przygotowywany u producenta, być może trafi do zawodnika na początku przyszłego roku.

- Witold jeździ u nas od czterech lat, ma obecnie najlepsze wyniki - dodaje Bogdan Król. - Ten wózek będzie nie tylko nagrodą za dotychczasowe osiągnięcia, ale także motywacją do zdobywania kolejnych tytułów, a tym samym rozsławiania naszego klubu. Bardzo dziękujemy Enerdze za wsparcie.

Współpracę CSR z Energą można rozpocząć wypełniając ankietę dostępną na stronie: https://wniosekcsr.energa.pl/
Energa

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE