X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.
Ostatnia w tym roku polska aukcja CO2 z rekordowymi przychodami
02.12.2020r. 11:06
W środę giełda EEX przeprowadziła ostatnią tym roku aukcję uprawnień do emisji dwutlenku węgla w imieniu Polski. Na fali trwającego od początku listopada trendu wzrostowego i w związku z wysokim wolumenem aukcja przyniosła rekordowe przychody do budżetu.
UWAGA - BRAK DOSTĘPU DO INFORMACJI jesteś niezalogowany (a) lub / i nie wykupiłeś (aś) abonamentu
Pełna treść informacji będzie dostępna tylko dla użytkowników, którzy wykupili odpowiedni abonament.
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.