ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Rosja zmniejszyła wydobycie ropy naftowej o 11 proc. rok do roku
02.12.2020r. 11:44

W listopadzie 2020 roku Rosja zmniejszyła wydobycie ropy naftowej i kondensatu o 11,1 procent w stosunku do tego miesiąca w 2019 roku - czytamy w BiznesAlert.pl.

Wydobycie ropy naftowej i kondensatu gazowego w listopadzie wyniosło 40,96 mln ton. W ujęciu 11 miesięcy 2020 roku wydobycie ropy zmniejszyło się w stosunku do 11 miesięcy 2019 roku o 8,4 procent - do 470,16 mln ton. Eksport surowca do państw spoza WNP zmniejszył się o 11,5 procent, do 202,1 mln ton.
Dostawy ropy do członków Wspólnoty Niepodległych Państw (WNP) spadły o 25,8 procent, do 11,8 mln ton. Jedynym odbiorcą surowca rosyjskiego była Białoruś, która wstrzymywała odbiór surowca z Rosji przez cztery miesiące roku - czytamy w BiznesAlert.pl.
Vedomosti , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Enotec
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE