ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Święto górników i msza barbórkowa w Bełchatowie
03.12.2020r. 14:01

W piątek w Bełchatowie odbędą się tradycyjne uroczystości z okazji Dnia Górnika w dniu patronki ich święta Św. Barbary - poinformowała rzecznik prasowa PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Sandra Apanasionek.

Obchody górniczego święta w kopalni Bełchatów, gdzie wydobywa się węgiel brunatny - ze względu na trwającą pandemię - będą miały inny niż zazwyczaj przebieg - podały służby prasowe Polskiej Grupy Energetycznej Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. (PGE GiEK)

"Chcąc jednak podtrzymać górniczą tradycję, w piątek 4 grudnia o godz. 9.00 przed siedzibą spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna odbędzie się tradycyjna pobudka z udziałem orkiestry dętej Kopalni Węgla Brunatnego Bełchatów" - podała rzecznik PGE GiEK Sandra Apanasionek.
O godz. 11.00, w kościele pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła i Świętej Barbary w Bełchatowie odprawiona zostanie msza w intencji górników i ich rodzin. Uroczystości kościelne poprowadzi metropolita łódzki, abp Grzegorz Ryś.

W związku z tym, że ze względów bezpieczeństwa w barbórkowej mszy będzie mogła wziąć udział ograniczona liczba wiernych, podjęto decyzję o organizacji transmisji w formule online. Przekaz bezpośredni dostępny będzie na oficjalnym kanale YouTube Grupy PGE.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE